English | Українська

Кампанія з протидії дитячому жебрацтву розпочалась в Одесі

2 червня 2016

В Одесі стартувала інформаційна кампанія з протидії дитячому жебрацтву, ініційована Представництвом Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні за фінансування Міністерства міжнародних справ Канади.

За даними МОМ, понад чверть дітей, які постраждали від торгівлі людьми в Україні, були примушені жебракувати. На жаль, гроші, які перехожі дають дітям на вулиці, в ресторанах та розважальних закладах, не допомагають, а лише збагачують тих, хто забирає їхнє дитинство. Метою інформаційної кампанії з протидії дитячому жебрацтву, що триватиме протягом червня-серпня в Одесі, є підвищення обізнаності жителів та гостей міста про втягнення дітей в примусове жебрацтво, а також залучення громадськості до ідентифікації та інформування про подібні випадки, задля сприяння вирішенню цієї проблеми.

Кампанія проводиться у партнерстві з Міністерством соціальної політики України, Національною поліцією України, громадським рухом "Віра, Надія, Любов" та комісією з захисту прав молоді Молодіжної ради при Одеському міському голові.

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості