English | Українська

Конкурс на залучення профільних неурядових організацій (НУО) в якості партнерів-виконавців проектів Протидія торгівлі людьми в Україні та Протидія торгівлі дітьми та молоді в Україні (UA1-2016-316)

Тема: Конкурс на залучення профільних неурядових організацій (НУО) в якості партнерів-виконавців проектів Протидія торгівлі людьми в Україні та Протидія торгівлі дітьми та молоді в Україні (UA1-2016-316)
Опубліковано: 06.06.2016
Стан: закрите
Дата завершення: 
27.06.2016

Міжнародна Організація з Міграції (надалі МОМ) має на меті залучення профільних неурядових організацій (НУО) в якості партнерів-виконавців проектів Протидія торгівлі людьми в Україні та Протидія торгівлі дітьми та молоді в Україні, для втілення якого оголошується конкурс.

МOM запрошує НУО подавати проектні пропозиції та бюджети до них (завантажити форму) з наступної тематики: проект «Розвиток мікро-підприємництва  серед осіб, які постраждали від торгівлі людьми»Технічне завдання (ТЗ) містить детальну інформацію.

Партнери-виконавці обиратимуться у відповідності з процедурами щодо відбору за принципами якості/вартості, опис яких надано в цьому оголошенні про конкурс.

Оголошення про конкурс містить наступні документи:

Частина I. Інструкції партнерам-виконавцям

Частина II-III.  Форма проектної заявки НУО

Частина IV. Технічне завдання

Частина V. Шаблон Угоди

Проектні заявки мають бути доставлені власноруч або поштою за наступною адресою:  Представництво МОМ в Україні, вул. Михайлівська,  8, м. Київ 01001, Україна не пізніше ніж 18:00, 27 червня 2016 р. Також необхідно обов’язково (!) надіслати повну електронну версію заявки (формати word та excel, розмір відправлення електронною поштою не повинен перевищувати 7 МВ) за адресою: iomkievtenders@iom.int.

Заявки, надані пізніше цього терміну, не прийматимуться до розгляду.

Довідки за е-поштою: iomkievprocurement@iom.int. В темі електронного листа щодо отримання довідки має бути зазначено наступне:  Питання за запитом пропозицій UA-2016-316, для Алі Чабук.

 

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти проектні заявки, а також анулювати процес відбору й відхиляти всі проектні заявки в будь-який час до підписання Угоди. При цьому МОМ не нестиме жодних зобов’язань перед партнерами-виконавцями.

 

Представництво МОМ в Україні

Програма протидії торгівлі людьми

 

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості