English | Українська

Конкурс проектних пропозицій з наступної тематики: проект «Розвиток мікро-підприємництва серед осіб, які постраждали від торгівлі людьми» (тендер № UA1-2015-029)

Тема: Конкурс проектних пропозицій з наступної тематики: проект «Розвиток мікро-підприємництва серед осіб, які постраждали від торгівлі людьми» (тендер № UA1-2015-029)
Опубліковано: 26.01.2015
Стан: закрите
Дата завершення: 
19.02.2015

Міжнародна Організація з Міграції (надалі МОМ) має на меті залучення профільних неурядових організацій (НУО) в якості партнерів-виконавців проекту Протидія торгівлі людьми в Україні, для втілення якого оголошується конкурс.

МOM запрошує НУО подавати проектні пропозиції та бюджети до них з наступної тематики: проект «Розвиток мікро-підприємництва серед осіб, які постраждали від торгівлі людьми».  Технічне завдання (ТЗ) містить детальну інформацію.

Партнери-виконавці обиратимуться у відповідності з процедурами щодо відбору за принципами якості/вартості, опис яких надано в цьому оголошенні про конкурс.

Оголошення про конкурс містить наступні документи:

Частина I. Інструкції партнерам-виконавцям

Частина II-III.  Форма проектної заявки НУО

Частина IV. Технічне завдання

Частина V. Шаблон Угоди

Проектні заявки мають бути доставлені власноруч або  поштою 3а адресою Представництва МОМ в Україні, вул. Михайлівська,  8, м. Київ 01001, Україна не пізніше ніж 19 лютого 2015 р. Заявки, надані пізніше цього терміну, не прийматимуться до розгляду.

На конверті з проектною заявкою необхідно чітко позначити номер тендеру    

UA1-2015-029 та адресувати конверт -  Валерії Брагілєвій. 

Довідки за тел.:+38 (44) 568-50-15 (Алі Чабук) та за е-поштою:achabuk@iom.int

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти проектні заявки, а також анулювати процес відбору й відхиляти всі проектні заявки в будь-який час до підписання Угоди. При цьому МОМ не нестиме жодних зобов’язань перед партнерами-виконавцями.

Представництво МОМ в Україні

Програма протидії торгівлі людьми

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості