English | Українська

Конкурс проектних пропозицій з наступної тематики: проект «Розвиток самозайнятості серед внутрішньо переміщених осіб в Україні» (№UA1-2015-016)

Тема: Конкурс проектних пропозицій з наступної тематики: проект «Розвиток самозайнятості серед внутрішньо переміщених осіб в Україні» (№UA1-2015-016)
Опубліковано: 20.01.2015
Стан: закрите
Дата завершення: 
03.02.2015

Міжнародна Організація з Міграції (надалі МОМ) має на меті залучення профільних неурядових організацій (НУО) в якості партнерів-виконавців проекту: «Розвиток самозайнятості серед внутрішньо переміщених осіб в Україні».

МOM запрошує НУО подавати проектні пропозиції та бюджети до них з наступної тематики: проект «Розвиток самозайнятості серед внутрішньо переміщених осіб в Україні».  Технічне завдання (ТЗ) містить детальну інформацію. Завантажити форму бюджету.

Партнери-виконавці обиратимуться у відповідності з процедурами щодо відбору за принципами якості/вартості, опис яких надано в цьому оголошенні про конкурс.

Оголошення про конкурс містить наступні документи:

Частина I. Інструкції партнерам-виконавцям

Частина II-III.  Форма проектної заявки НУО

Частина IV. Технічне завдання

Частина V. Шаблон Угоди

Проектні заявки мають бути доставлені власноруч або поштою за адресую Представництва МОМ в Україні, вул. Михайлівська,  8, м. Київ 01001, Україна не пізніше ніж 18:00, 3 лютого 2015 р.  Заявки, надані пізніше цього терміну, не прийматимуться до розгляду.

На конверті з проектною заявкою необхідно чітко позначити номер тендеру

UA1-2015-016 та адресувати конверт -  Валерії Брагілєвій. 

Довідки за тел.:+38 (44) 568-50-15 (Алі Чабук) та за е-поштою:achabuk@iom.int

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти проектні заявки, а також анулювати процес відбору й відхиляти всі проектні заявки в будь-який час до підписання Угоди. При цьому МОМ не нестиме жодних зобов’язань перед партнерами-виконавцями.

Представництво МОМ в Україні

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості