English | Українська

Конкурс проектних пропозицій з наступної тематики: надання послуг національної безкоштовної гарячої лінії стосовно поточної ситуації на пост-конфліктних територіях та можливостей для повернення внутрішньо переміщених осіб (# UA1-2014-248)

Тема: Конкурс проектних пропозицій з наступної тематики: надання послуг національної безкоштовної гарячої лінії стосовно поточної ситуації на пост-конфліктних територіях та можливостей для повернення внутрішньо переміщених осіб (# UA1-2014-248)
Опубліковано: 31.12.2014
Стан: закрите
Дата завершення: 
19.01.2015

Міжнародна Організація з Міграції (надалі МОМ)  запрошує профільні неурядові організації (НУО) в якості партнерів-виконавців проекту «Всеохоплююча стабілізаційна підтримка внутрішньо переміщених осіб та постраждалого населення в Україні», для втілення якого оголошується конкурс. Проект фінансується Європейським Союзом, представленим Європейською Комісією.

МOM запрошує НУО подати проектні пропозиції та бюджети до них з наступної тематики: надання послуг національної безкоштовної гарячої лінії стосовно поточної ситуації на пост-конфліктних територіях та можливостей для повернення внутрішньо переміщених осіб. До розгляду прийматимуться лише заявки, отримані від НУО, що мають досвід виконання подібних проектів, бажано у співпраці з МОМ, мають відповідні технічні та людські ресурси. Технічне завдання (ТЗ) містить детальну інформацію. Завантажити форму бюджету.

Партнери-виконавці обиратимуться у відповідності з процедурами щодо відбору за принципами якості/вартості, опис яких надано в цьому оголошенні про конкурс.

Оголошення про конкурс містить наступні документи:

Частина I. Інструкції партнерам-виконавцям

Частина II-III  Форма проектної заявки НУО

Частина IV. Технічне завдання

Частина V. Шаблон Угоди

Проектні заявки мають бути принесені власноруч або надіслані поштою на адресу МОМ: вул. Михайлівська, 8, м. Київ 01001, Україна, до 19 січня 2015 р. Заявки, надані пізніше цього терміну, не прийматимуться до розгляду.

На конверті з проектною заявкою необхідно чітко позначити номер тендеру UA1-2014-248 та адресувати конверт Валерії Брагілєвій.

За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном +38(044)5685015 (Максим Осаволюк) чи за електронною поштою iomkievprocurement@iom.int.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти проектні заявки, а також анулювати процес відбору й відхиляти всі проектні заявки в будь-який час до підписання Угоди. При цьому МОМ не нестиме жодних зобов’язань перед партнерами-виконавцями.

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості