English | Українська

Менеджмент даних і тенденції у сфері міграції обговорили під час зустрічі Панелі Східного Партнерства з питань міграції та притулку

Управління даними в галузі міграції та міграційні тенденції перебувають у центі громадського обговорення як ніколи раніше. Безпрецедентні масштаби і виклики вимушеного переселення зараз мають величезний вплив на країни призначення і приймаючі громади, але ще більший – на життя окремих осіб, залучених до процесу міграції.

Міграційна динаміка в Європі та вироблення своєчасних політичних кроків у відповідь на виклики, пов‘язані з міграцією та пошуком притулку, було обговорено під час дводенної зустрічі Панелі Східного Партнерства з питань міграції та притулку у Будапешті 5-6 березня ц.р.

Близько 60 експертів і представників державних органів країн Східного партнерства, держав-членів ЄС, академічних кіл, громадянського суспільства та міжнародних організацій зустрілись, щоб обмінятись ідеями щодо практики та підходів до управління даними, вивчити методологію аналізу даних та обговорити проблему встановлення балансу між принципом захисту даних та їх ефективним використанням.

У ході першого сесійного дня країни-співорганізатори Угорщина та Молдова продемонстрували приклади своєї успішної роботи в царині міграції та притулку. Учасники також мали смогу дізнатися про деякі інноваційні підходи до збору даних і обговорили ефективність трьох базових моделей європейської міграційної політики. Другий день зустрічі був присвячений міграційній аналітиці й аналізу міграційних тенденцій.

Учасники обговорили майбутню зустріч з питань трудової міграції, яка пройде в Мінську в травні цього року. Також учасникам повідомили про додаткову зустріч Панелі з питань реєстрації та інтеграції внутрішньо переміщених осіб та інших мігрантів, яка відбудеться в Києві в червні цього року.

*Панель Східного партнерства з питань міграції і притулку було започатковано 2011 року з метою залучення до спільних викликів та можливостей, що виникають для країн Європейського Союзу та Східного партнерства. Панель фінансується ЄС. Загальну координацію діяльності Панелі здійснює Європейська Комісія, а Шведський міграційний комітет і Представництво  міжнародної організації з міграції в Україні надають підтримку в роботі Панелі та допомагають в організації зустрічей.

 

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості