English | Українська

МОМ надала захисні засоби українським прикордонникам

13 квітня 2020

МОМ передала нагально необхідні засоби індивідуального захисту, а також обладнання та рідин для дезінфекції, Державній прикордонній службі України. Прикордонники використовуватимуть обприскувачі, маски, рукавиці, захисні окуляри та костюми під час оформлення громадян України, які повертаються з-за кордону, та цивільних осіб, що перетинатимуть лінію розмежування на сході, щойно там знову відкриються пункти в’їзду-виїзду.

«Я щиро захоплююся активною роботою українських служб та їхнього персоналу, що забезпечують безперебійне виконання державних функцій. Надання захисного обладнання Державній прикордонній службі України є частиною зусиль МОМ із підтримки Уряду України в його намаганні захистити громадян від пандемії. Ми разом з Україною в час цієї безпрецедентної кризи», – зазначив Голова Представництва МОМ в Україні, Ан Нгуєн.  

Придбання захисних засобів для Державної прикордонної служби стало можливим завдяки використанню коштів із чинних проектів МОМ, що фінансуються Європейським Союзом та Урядом Японії.

 

 


Із 219 пунктів перетину державного кордону нараз 19 продовжують працювати задля оформлення громадян України, які повертаються додому. Попри обмеження міжнародного пересування, близько 8,5 тис. осіб прибувають до пунктів перетину кордону щодня, і прикордонники спільно з представниками санітарно-карантинних підрозділів проводять температурний скрінінг та опитування про стан здоров’я, а також інформують прибулих про правила карантину та вимоги самоізоляцї після прибуття.

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості