English | Українська

МОМ оголошує переможців національного молодіжного відеофестивалю PLURAL+ UKRAINE

30 вересня 2016

Представництво МОМ в Україні раде оголосити переможців національного молодіжного відеофестивалю PLURAL+ UKRAINE, присвяченого 65-й річниці з дня заснування МОМ та 20-літтю роботи Представництва Україні.

Переможниця у категорії відео до 10 хвилин – Світлана Соколова, Київ, та її робота «Свої серед своїх». Цього року Світлана закінчила Київський національний університет театру, кiно і телебачення ім. І. К. Карпенка-Карого (бакалавр) і зараз працює в медіа-проекті VJ Today. «Це відео – це моя дипломна робота. Тему я вибрала, тому що не мала морального права вибрати іншу: я сама переселенка і тема внутрішньої міграції мені дуже близька», – зазначає Світлана.

Світлана отримає у подарунок курс Filmmaking в Київській Академії Медіа Мистецтв (KAMA).

Переможець в категорії відео до 5 хвилин – Роман Плетень, Запоріжжя, та його робота «Війна, люди та міграція». Роман працює фото та відео редактором на фріланс-основі. «Я полюбляю історії, а міграція – це завжди чиясь історія життя. Вона може бути радісною чи трагічною. Останні два роки збільшили кількість трагічних історій, і це спонукало мене дослідити причини. Я знайшов багато інформації й вирішив поділитися нею, а також моїм її розумінням, з іншими».

Роман отримає смартфон Samsung Galaxy J1, зарядний пристрій power bank, та стартовий пакет з тарифним планом «Смартфон 3G+» від мобільного оператора lifecell.

Переможці відвідають концерт, присвячений 65-й річниці МОМ у світі та 20-й річниці роботи Представництва МОМ в Україні, де їх буде нагороджено призами від партнерів конкурсу.

Відбіркова комісія формувалася з представників МОМ та партнерів відеофестивалю: Міністерства молоді та спорту, Міністерства освіти та науки, а також мобільного оператора lifecell.

Журі відеофестивалю також високо оцінило креативність ще двох відеоробіт: «Будьте батьками для своїх дітей, а не просто «гаманцями» Анастасії Матковської, та «Послання українських дітей-мусульман світу», створене Алі Марееі. Анастасія та Алі отримають заохочувальні призи від мобільного оператора lifecell.

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості