English | Українська

МОМ підтримує підвищення кваліфікації експертів Державної міграційної служби України

18 грудня 2014 - Співробітники територіальних підрозділів Державної міграційної служби зібрались у Києві на дводенний тематичний семінар на тему «Формування та реалізація державної політики в міграційній сфері». Захід пройшов в Інституті післядипломної освіти Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

На запрошення організаторів Ян Барановскі, довгостроковий радник Державної міграційної служби України в рамках фінансованого ЄС проекту MIGRECO*, долучився до тренінга із лекцією, присвяченою організаційно-економічним напрямам вдосконалення міграційної політики України на основі досвіду зарубіжних країн.

Ян Барановскі, колишній литовський посадовець з понад 20-річним досвідом роботи в державних та міжнародних структурах, поділився своїми знаннями про інструменти міграційного менеджменту, які застосовуються в країнах-членах ЄС, та навів конкретні приклади, проводячи паралелі з Україною у контексті, зокрема, запровадження біометричних документів, реєстрації громадян і запровадження сучасних візових процедур.

Слухачі лекції мали змогу поглибити своє розуміння підходів, які використовуються в міграційній політиці Європейського Союзу, отримавши інформацію стосовно термінології та міжнародних стандартів свободи пересування і мобільності.

В умовах, коли в Державній міграційній службі України триває запровадження нової інтегрованої автоматичної системи обробки даних, Представництво МОМ в Україні продовжує надавати підтримку діяльності Служби задля забезпечення проходження її співробітниками регулярних професійних навчань з метою ознайомлення з усіма новинками міжнародної міграційної сфери.

* «Посилення управління міграційними процесами та співпраці з питань реадмісії у Східній Європі»

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості