English | Українська

МОМ, Посольство США та Державна прикордонна служба підписали дорожню карту співпраці

Київ, 22 грудня 2016

Голова Державної прикордонної служби України Віктор Назаренко обговорив з представниками Посольства США та Представництва МОМ в Україні питання реформування та розвитку підрозділів внутрішньої та власної безпеки прикордонного відомства.

За результатами зустрічі Віктор Назаренко, Начальник відділу з правоохоронних питань Посольства США в Україні Кріс Сміт та Голова Представництва МОМ в Україні Манфред Профазі підписали Дорожню карту з реалізації відповідних заходів.

Під час зустрічі очільник прикордонного відомства України наголосив, що антикорупційний компонент є важливою складовою в загальній системі реформування Державної прикордонної служби та піднятті іміджу прикордонників.

Проведені заходи дають позитивні результати, зокрема у цьому році відмічалося суттєве зростання кількості відмов персоналу від хабарів. Якщо у 2015 році їх було зафіксовано 275, то у 2016 році – 950, повідомили у Держприкордонслужбі.

«Приємно відмітити, що на шляху боротьби з корупцією за підтримки Посольства США та Міжнародної організації з міграції до нас долучилася команда справжніх фахівців. Результатом спільної роботи стало розроблення Дорожньої карти, як ефективного антикорупційного інструменту», – зазначив Віктор Назаренко.

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості