English | Українська

МОМ проводить літню онлайн-школу для молоді з Донецької та Луганської областей

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні за підтримки Уряду Японії запрошує молодь віком від 18 до 25 років, яка проживає на території Донецької та Луганської областей, взяти участь у молодіжній онлайн-школі «Разом до успіху», дізнатися більше про безпечну міграцію, протидію торгівлі людьми, культурне розмаїття, здоровий спосіб життя, громадянську відповідальність, лідерство та отримати змогу втілити ідеї власних соціальних проєктів у своїх громадах.

Молодіжна онлайн-школа «Разом до успіху» відбудеться з 10 по 15 серпня 2020 року. Участь у всіх заходах школи ОБОВ'ЯЗКОВА.

Для участі у молодіжній літній школі «Разом до успіху» необхідно до 19 липня 2020 року заповнити реєстраційну онлайн-форму: https://bit.ly/Подавайся

З тими заявниками, котрі пройшли відбір, організатори зв´яжуться до 27 липня 2020 року. Усі учасники отримають необхідні матеріали для тренінгів, футболки та іншу продукцію з логотипом Школи, а після закінчення тренінгів – сертифікат та можливість фінансування для реалізації власних соціальних проектів та ініціатив.

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості