English | Українська

МОМ та Міністерство соціальної політики підписали рамкову угоду для зміцнення співпраці

12 лютого 2018

Голова Представництва МОМ в Україні д-р Томас Лотар Вайс та Заступниця міністра соціальної політики пані Наталія Федорович підписали Угоду про співпрацю між Міжнародною організацією з міграції та Міністерством соціальної політики України. 

Документ закладає основи для розширення співпраці між Міністерством та МОМ із широкого кола питань, таких як протидія торгівлі людьми, допомога внутрішньо переміщеним особам, підтримка безпечної та врегульованої трудової міграції, сприяння реінтеграції українців, що повертаються з-за кордону, підтримка національних меншин, сприяння культурному розмаїттю та інтеграції мігрантів.

Пані Наталія Федорович подякувала МОМ за тривалу співпрацю з Міністерством. “Ми високо цінуємо допомогу МОМ у тому, щоб на міжнародній арені гучніше піднімати питання українських внутрішньо переміщених осіб", – серед іншого зазначила вона. “Міжнародна організація з міграції та Міністерство соціальної політики України мають схожі портфоліо, допомагаючи представникам найуразливіших верств населення, таким як внутрішньо переміщені особи чи постраждалі від торгівлі людьми", –  сказав д-р Томас Лотар Вайс. “Ми дуже цінуємо прекрасну співпрацю з Міністерством, і його команда може розраховувати на подальшу експертну та технічну підтримку МОМ," додав він.

На фото: команди Мінсоцполітики та Представництва МОМ в Україні. У центрі (зліва направо) Заступник міністра соціальної політики пан Олександр Привалов, Заступниця міністра соціальної політики пані Наталія Федорович, Голова Представництва МОМ в Україні д-р Томас Лотар Вайс

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості