English | Українська

МОМ ВІДКРИЛА ВИСТАВКУ СВІТЛИН В АМЕРИКАНСЬКОМУ ДОМІ

13 вересня 2017

Із нагоди десятиріччя своєї Програми розвитку мікропідприємництва, спрямованої на підтримку постраждалих від торгівлі людьми і внутрішньо переміщених осіб в Україні, Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні проводить виставку «Великі справи малих підприємців». Фотожурналіст Володимир Шуваєв у своїх роботах відобразив історії людей, які подолали життєві труднощі і стали більш економічно незалежними, водночас, позитивно впливаючи на свої громади. Виставку організовано за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Програма розвитку мікропідприємництва МОМ включає в себе бізнес-тренінги та малі гранти для запуску власної справи для тих, хто має талант та мотивацію до підприємницької діяльності. МОМ започаткувала цю програму задля сталої реінтеграції постраждалих від торгівлі людьми і попередження повторних випадків потрапляння у ситуацію торгівлі людьми. У 2014 році у відповідь на тривалий конфлікт та кризу в Україні, програму було адаптовано для того, щоб надавати внутрішньо переміщеним особам (ВПО) можливість довгострокової інтеграції у приймаючі громади.

«Завдяки підтримці наших донорів протягом останніх десяти років МОМ організувала тренінги із самозайнятості та мікропідприємництва для понад 9000 осіб, у тому числі ВПО, членів приймаючих громад та постраждалих від торгівлі людьми», – зазначила пані Алессія Скіавон, заступниця Голови Представництва МОМ в Україні. «Крім цього, більше 6000 бенефіціарів програми отримали гранти від МОМ на розвиток свого мікро-підприємства, малого бізнесу, а також на проходження курсів підвищення кваліфікації. Більшість підприємств, які отримали підтримку від МОМ, є прибутковими і продовжують успішно діяти, створюючи такі потрібні робочі місця і надаючи нові послуги у віддалених громадах», – додала пані Скіавон.

Протягом існування програми Програми МОМ із розвитку мікропідприємництва її підтримували численні донори, зокрема, Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), Міністерство закордонних справ Норвегії, Міністерство міжнародних справ Канади, Департамент міжнародного розвитку Сполученого Королівства Великої Британії та Ірландії, Шведське агентство з питань міжнародного розвитку (SIDA), Європейський Союз та Уряд Японії.

Виставка триватиме в America House Kyiv (вул. Миколи Пимоненка, 6) до 7 жовтня ц.р.

За детальнішою інформацією звертайтеся до Представництва МОМ в Україні (iomkievcomm@iom.int, +38 044 568 50 15).

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості