English | Українська

Тендер на організацію Конференції та Експозиції «20 років – Досягнення та Шлях Вперед» (UA1-2018-2699)

Тема: Тендер на організацію Конференції та Експозиції «20 років – Досягнення та Шлях Вперед» (UA1-2018-2699)
Опубліковано: 18.07.2018
Стан: закрите
Дата завершення: 
27.07.2018

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні оголошує тендер на організацію Конференції та Експозиції «20 років – Досягнення та Шлях Вперед», яка відбудеться 11-12 жовтня 2018 року в м. Київ, «Олімпійський дворик», НСК Олімпійський.

Технічне завдання містить детальну інформацію.

Компанії, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропозиції до 12:00, 27 липня 2018 р. (дати закриття тендеру) разом з пакетом тендерних документів (копії установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію, копія довідки про включення до ЄДРПОУ, копія свідоцтва платника єдиного податку, список та рекомендації найбільших клієнтів).

Необхідно звернути увагу також на те, що ціни на послуги в комерційних пропозиціях вказуються в гривнях без ПДВ, так як в рамках даного проекту платежі, які включають ПДВ не передбачено. Пропозиції, подані з ПДВ, будуть відхилені.

Для забезпечення рівних можливостей для всіх учасників тендеру,  МОМ звернувся до адміністрації  НСК Олімпійський з проханням надати рівні конкурентні можливості всім зацікавленим участникам тендеру. Для цього з приводу оренди приміщення, кейтерінгу та супутніх послуг у НСК Олімпійський необхідно звернутися до Галини Грищук, Головного спеціалісту відділу організації заходів з посиланням на тендер № UA1-2018-2699 за контактним телефоном +380 (44) 590 67 04 або +380 (63) 900 47 67; електрона пошта: G.Grischuk@nsc-olimpiyskiy.com.ua.

Ще однією ключовою вимогою тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного контракту МОМ.

Оригінал комерційної пропозиції разом з пакетом тендерних документів необхідно подати у закритому конверті за наступною адресою:

Міжнародна Організація з Міграції (МОМ), Представництво в Україні

вул. Михайлівська 8, м. Київ, 01001, Україна

На конверті необхідно вказати:

Назва: «Тендер на організацію Конференції та Експозиції: 20 років – Досягнення та Шлях Вперед    № UA1-2018-2699»

Комерційні пропозиції, що не відповідають зазначеним вище вимогам, не будуть розглянуті МОМ.

Детальнішу інформацію зацікавлені Учасники тендеру можуть отримати за електронною адресою iomkievtenders@iom.int  із зазначенням наступного:  UA1-2018-2699 - [назва компанії Постачальника послуг] – Запит за роз’ясненнями (до уваги Діани Кюрджиєвої). Запити повинні бути надіслані не пізніше ніж за 1 робочий день до кінцевого терміну подання пропозицій.


МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти партнерські заявки, а також анулювати процес відбору й відхиляти всі партнерські заявки в будь-який час до підписання Угоди. При цьому МОМ не нестиме жодних зобов’язань перед партнерами-виконавцями.

 

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості