English | Українська

Увага! Тендерну документацію доповнено. Надано відповіді на питання. Передкваліфікація на участь у тендері із модернізації та технічного переоснащення пунктів пропуску через державний кордон ПП«Кучурган - Первомайськ» та «Рені - Джурджулешти»UA1-2018-3042

Тема: Увага! Тендерну документацію доповнено. Надано відповіді на питання. Передкваліфікація на участь у тендері із модернізації та технічного переоснащення пунктів пропуску через державний кордон ПП«Кучурган - Первомайськ» та «Рені - Джурджулешти»UA1-2018-3042
Опубліковано: 25.07.2018
Стан: закрите
Дата завершення: 
08.08.2018

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні запрошує до подання предкваліфікаційних документів з ціллю кваліфікації для подальшої участі у тендері на виконання робіт із модернізації та технічного переоснащення пунктів пропуску через державний кордон (ПП) «Кучурган (Україна) - Первомайськ (Молдова)» та «Рені (Україна) - Джурджулешти (Молдова)».

Усі правила, вимоги, інструкції та порядок проведення предкваліфікації можна завантажити тут.

Шаблон форми Заявки на участь у предкваліфікації можна завантажити тут.

Загальний опис робіт із модернізації та переоснащення можна завантажити тут.

Шаблон переліку подібних реалізованих проектів можна завантажити тут.

Шаблон форми запиту на відгук клієнта можна завантажити тут.

Шаблон Інформаційного листку постачальника можна завантажити тут.

Кодекс поведінки Постачальника можна завантажити тут.

Техніко-економічні показники робіт на об’єкті ПП «Кучурган» можна завантажити тут.

Техніко-економічні показники робіт на об’єкті ПП «Рені» можна завантажити тут.

Всі Заявники повинні надати особисто або відправити кур'єром оригінальний пакет документів, що включає Заявку на предкваліфікацію, до Представництва МОМ в Україні в Києві. Документи необхідно подати у запечатаному конверті з зазначенням маркування:

Заявка на предкваліфікацію для UA1-2018-3042

(Назва компанії учасника тендеру)

До уваги Комісії з оцінки та порівняння пропозицій

МОМ, Представництво в Україні

вул. Михайлівська 8

м. Київ, 01001

Україна

Відповіді на запитання можна завантажити тут.

Весь пакет оригіналів документів для Заявки на предкваліфікацію повинен бути отриманий МОМ не пізніше 17:00 08.08.2018 (за східно-європейським часом)

Всі Заявники повинні розмістити свою офіційну Заявку та супровідну документацію на відкритій платформі файлового хостінгу   (Dropbox, Google Drive, тощо), що не вимагає реєстрації, та  надіслати посилання для завантаження файлів на електронну адресу iomkievtenders@iom.int не пізніше 17:00 08.08.2018 (за східно-європейським часом), вказавши в темі листа:

“UA1-2018-3042 – Заявка на предкваліфікацію – (найменування Заявника (без дужок))”.

МОМ залишає за собою право відхилити будь-які, або усі Заявки на предкваліфікацію, що подаються після кінцевого терміну подання, будуть відхилені.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які Заявки, відміняти тендерний процес  або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання договору без зобов’язання інформувати учасників тендеру про причини.

 

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості