English | Українська

ТЕНДЕР НА ЗАКУПІВЛЮ ІНСПЕКЦІЙНОГО ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ МІЖНАРОДНОГО АВТОМОБІЛЬНОГО ПУНКТУ ПРОПУСКУ «КРАКІВЕЦЬ - КОРЧОВА» (UA-2018-3044)

Тема: ТЕНДЕР НА ЗАКУПІВЛЮ ІНСПЕКЦІЙНОГО ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ МІЖНАРОДНОГО АВТОМОБІЛЬНОГО ПУНКТУ ПРОПУСКУ «КРАКІВЕЦЬ - КОРЧОВА» (UA-2018-3044)
Опубліковано: 02.08.2018
Стан: закрите
Дата завершення: 
15.08.2018

Міжнародна організація з міграції, Представництво в Україні (далі - МОМ) має намір обрати Постачальника інспекційного обладнання для потреб міжнародного автомобільного пункту пропуску «Краківець - Корчова», для чого складається цей Запит пропозицій.

Пропозиція учасника повинна бути дійсною не менше 30 (тридцяти) календарних днів з дня відкриття тендерних пропозицій, про що повинно бути чітко зазначено в тендерній пропозиції. Ціни мають бути зазначені в українських гривнях, без ПДВ.

Документація Запиту пропозицій включає наступні документи:

Розділ I.           Загальна інструкція для Постачальників (ЗІП)

Розділ II.          Стандартні форми

Додаток А        Форма тендерної пропозиції

Додаток B        Прайс-лист

Додаток С        Технічна специфікація

Додаток D        Інформаційний листок Постачальника

Додаток E        Типовий Договір

Додаток F         Декларація про тендерне забезпечення

Додаток G        Кодекс поведінки постачальника       

Запит пропозицій, ЗІП, Інформаційний листок постачальника та детальна інформація з приводу цього тендеру знаходиться в архіві з тендерною документацією нижче.

Разом із оригіналом тендерної пропозиції компанії, зацікавлені в участі у тендері, надають наступну підтверджуючу інформацію та документи:

  1. Профіль компанії та інформаційний листок постачальника (додається окремим файлом);
  2. Декларація про тендерне забезпечення;
  3. Підписаний Кодекс поведінки постачальника (додається окремим файлом);
  4. Свідоцтво про реєстрацію компанії державними органами в Україні або за її межами;
  5. Підтвердження статусу платника податків, виданого відповідним державним органом в Україні або за її межами;
  6. Детальна інформація про запропоновані товари, включаючи опис, технічні характеристики, зображення, схеми конструкції, інформацію про виробника, сертифікати якості / ISO 9001 (за наявності), умови гарантії;
  7. Контактна інформація центрів обслуговування / ремонту обладнання;
  8. Письмова згода учасника укласти Договір за типовим шаблоном МОМ, у разі обрання учасника переможцем тендеру. 

Пропозицію та всі підтверджувальні документи постачальника необхідно не пізніше 17:00 15 серпня 2018 року надати Тендерному комітету МОМ (обов‘язково у сканованому вигляді та засвідчену підписом / печаткою (за наявності)) з зазначенням теми: «Тендер №UA1-2018-3044 на закупівлю інспекційного обладнання» на електронну адресу: iomkievtenders@iom.int. Будь ласка, зауважте, що відправлення повинне бути здійснене 1 (одним) файлом та його розмір не повинен перевищувати 7 Мб. У випадку неможливості надіслати одним файлом, заявка повинна бути розміщена на файлообмінних системах із зазначенням посилання на неї. Тендерні пропозиції, які будуть надіслані після кінцевого терміну подання, будуть відхилені.

Довідки за е-поштою: iomkievtenders@iom.int із зазначенням у темі повідомлення: «Запит за роз’ясненнями #UA1-2018-3044 / до уваги Качалова Максима». Запит повинен бути надісланий не пізніше ніж за 3 (три) робочі дні до кінцевого терміну подання пропозицій.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які пропозиції, відміняти процес відбору або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання Договору без жодних зобов’язань по відношенню до Постачальників послуг.

 

Тендерна документація: 
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості