English | Українська

Увага! Технічне завдання поточнено! Оголошення про пошук потенційних партнерів, зацікавлених у можливості участі у проекті (UA1-2018-2734)

Тема: Увага! Технічне завдання поточнено! Оголошення про пошук потенційних партнерів, зацікавлених у можливості участі у проекті (UA1-2018-2734)
Опубліковано: 22.08.2018
Стан: закрите
Дата завершення: 
04.09.2018

Міжнародна Організація з Міграції (надалі МОМ) запрошує профільні неурядові організації (НУО) до висловлення своєї зацікавленості в участі у якості партнерів-виконавців проектів «Регіональна програма протидії торгівлі людьми, Фаза 2» за фінансування Міністерства закордонних справ Королівства Норвегії та проекту «Протидія торгівлі дітьми та молоддю в Україні» (YCAT) за фінансування Міністерства міжнародних справ Канади, для втілення яких оголошується конкурс.

Будь ласка, зверніть увагу, що Додаток 1 до Форми-TPF 1 було оновлено.

МOM запрошує НУО подавати проектні пропозиції та бюджети до них з наступної тематики: Підвищення обізнаності вразливого населення щодо безпечної міграції та працевлаштування. Технічне завдання (ТЗ) містить детальну інформацію. Бюджет пропозиції має подаватися в українській гривні без ПДВ.

Партнери-виконавці обиратимуться відповідно до процедур відбору за принципами якості / вартості, опис яких надано в цьому оголошенні про конкурс.

Оголошення про конкурс містить наступні документи:

a)       Запрошення до участі;

b)      Інструкція для партерів-виконавців;

c)       Додаток 1 – Технічне завдання;

d)      Додаток 2 –  Інформаційний листок  учасника та Кодекс поведінки постачальника;

e)      Додаток 3 – Шаблон Угоди про реалізацію проекту;

f)        Додаток 4 – Форми проектної пропзиції;

g)       Додаток 5 – Бюджет проектної заявки – стандартні форми.

h)      Додаток 6 – Інструкція щодо проведення закупівель для Виконавчих партнерів МОМ;

i)        Додаток 7 – Декларація про тендерне забезпечення

Проектні заявки мають бути доставлені власноруч або поштою не пізніше 12:00, 4 вересня 2018 р., за наступною адресою: 

Міжнародна Організація з Міграції (МОМ), Представництво в Україні

Відділ Закупівель

вул. Михайлівська,  8

м. Київ

01001

Окремо обов’язково (!) необхідно надіслати повну електронну версію заявки (формат MS Word та MS Excel, розмір відправлення електронною поштою не повинен перевищувати 7 Мб) на адресу: iomkievtenders@iom.int.

Заявки, надані пізніше вказаного терміну, не прийматимуться до розгляду.

На конверті з проектною заявкою та в темі електронного повідомлення необхідно чітко вказати номер та тему проекту:

UA1-2018-2734  - Підвищення обізнаності вразливого населення щодо безпечної міграції та працевлаштування

Довідки за е-поштою: iomkievtenders@iom.int. У темі електронного листа щодо отримання довідки має бути зазначено наступне:  UA1-2018-2734 - питання за запитом пропозицій, до уваги Юлії Завертаної.

Зауважуємо, що однією з ключових вимог тендеру є готовність переможця повністю прийняти стандартну форму Угоди про реалізацію проекту МОМ.

Процес відбору партнерів-виконавців проекту буде проводитися у період, визначений після підтвердження фінансування, та може включати особисту зустріч з персоналом організації у представництві МОМ.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти проектні заявки, а також анулювати процес відбору, та відхиляти всі проектні заявки в будь-який час до підписання Угоди. При цьому МОМ не нестиме жодних зобов’язань перед учасниками відбору та партнерами-виконавцями.

Тендерна документація: 
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості