English | Українська

Увага!Тендер подовжено! Teндер на проведення ремонтних робіт в офісному приміщенні за адресою вул. Михайлівська 8, м. Київ (UA1-2018-5041)

Тема: Увага!Тендер подовжено! Teндер на проведення ремонтних робіт в офісному приміщенні за адресою вул. Михайлівська 8, м. Київ (UA1-2018-5041)
Опубліковано: 11.09.2018
Стан: закрите
Дата завершення: 
17.09.2018

Міжнародна Організація з Міграції (МОМ) з 10.09.2018 оголошує тендер на проведення Ремонтних Робіт в офісному приміщенні за адресою вул. Михайлівська 8,  м. Київ.

Просимо зауважити, що процедура тендеру буде відбуватися за правилами Міжнародної організації з міграції.

Комерційна пропозиція повинна бути дійсною не менше 60 (шістдесяти) календарних днів з дати закриття тендеру, про що повинно бути зазначено в комерційній пропозиції.

Загальна вартість комерційної пропозиції має бути вказана в гривнях, з ПДВ.

Компанії, що висловили бажання брати участь у тендері, повинні надіслати до Комісії з оцінки тендерних пропозицій та контрактів МОМ (“Комісія”) на  електрону адресу iomkievtenders@iom.int свої комерційні пропозиції до 12:00, 17 вересня 2018 р. (дати закриття тендеру). Прохання розмістити електронні версії документів, на відкритому сервісі файлового обміну (Dropbox, OneDrie тощо). У темі письма із посиланням для завантаження електронної версії пропозиції необхідно вказати:

UA1-2018-5041– [вкажіть назву учасника (без дужок)] – Електронна пропозиція

Електронна пропозиція має містити наступні документи:

  1. Стандартна форма тендерної пропозицій – скан-копія (із підписом та печаткою);
  2. Кошториси на виконання будівельних робіт (окремо по кожному об’єкту запиту) – електронна версія (формат MS Word або Excel);
  3. Графік виконання робіт – скан-копія (із підписом та печаткою);
  4. Інформаційний листок постачальника - формат MS Excel;
  5. Кодекс поведінки постачальника – скан-копія (із підписом та печаткою);
  6. Свідоцтво про державну реєстрацію – скан-копія;
  7. Ліцензія на виконання будівельних робіт державного зразка (діюча) – скан-копія;
  8. Статут – скан-копія;
  9. Інші документи, які зазначено у тендерній документації.

Зауважуємо, що однією з ключових вимог тендеру є готовність переможця повністю прийняти стандартну форму Угоди про виконання будівельних робіт МОМ.

Прохання зауважити,  що всі роботи мають бути закінчені до 30 вересня 2018 року.

Надання візуалізації дизайну преміщення буде вважатись перевагою.

Тендерні пропозиції, що подаються після кінцевого терміну подання, будуть відхилені.

МОМ закликає учасників відвідати об’єкти виконання робіт перед калькуляцією кошторисів. Відвідання об’єктів учасником вважатиметься додатковою перевагою при оцінці та порівнянні наданих пропозицій.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які тендерні пропозиції, відміняти процес закупівлі  або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання договору без зобов’язання інформувати учасників тендеру про причини.  

Просимо прийняти до уваги, що, у разі залучення компанією субпідряду, необхідно надавати повний пакет технічної та фінансової документації компанії субпідряду. 

Довідкову інформацію можна отримати и за е-поштою: iomkievtenders@iom.int

У темі листа необхідно вказати: UA1-2018-5041 ­– [найменування учасника (без скобок)] – до уваги Юлїї Завертаної

Усі правила, вимоги щодо тендерної документації, інструкції для учасників тендеру, стандартну форму контракту, Технічне завдання, Шаблон графіку виконання робіт  Інформаційний листок постачальника, а також Кодекс поведінки постачальника можна завантажити нижче.

 

 

Тендерна документація: 
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості