English | Українська

тендер на постачання електричних конвекторів в рамках проекту «Забезпечення критичними засобами існування та підготовка до зими найбільш вразливих громад східної України» (UA1-2018-460)

Тема: тендер на постачання електричних конвекторів в рамках проекту «Забезпечення критичними засобами існування та підготовка до зими найбільш вразливих громад східної України» (UA1-2018-460)
Опубліковано: 24.10.2018
Стан: закрите
Дата завершення: 
30.10.2018

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні з 24 жовтня 2018 року оголошує тендер на постачання електричних конвекторів в рамках проекту «Забезпечення критичними засобами існування та підготовка до зими найбільш вразливих громад східної Україні» за підтримки Європейської комісії з гуманітарних питань (ECHO).

Процедура тендеру буде відбуватися за правилами Міжнародної організації з міграції.

Запит пропозицій, загальну інструкцію для постачальників, технічне завдання, форму контракту та інші стандартні форми МОМ можна завантажити нижче.

Комерційна пропозиція повинна бути дійсною не менше 45 (сорока п’яти) календарних днів з дати закриття тендеру, про що повинно бути зазначено в комерційній пропозиції.

Принциповою вимогою тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного контракту МОМ.

Зверніть увагу, що тендер відкрито для юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, що не є платниками ПДВ.

Ціни та загальна вартість пропозиції повинні бути вказані в доларах США без ПДВ.

Комерційні пропозиції з включенням ПДВ будуть відхилені.

При розрахунку цін та загальної вартості пропозиції в доларах США необхідно використовувати виключно операційний курс ООН на дату проведення розрахунку (поточне значення курсу можна знайти за посиланням: https://treasury.un.org/operationalrates/OperationalRates.php).

Оплата буде здійснена в валюті рахунку, згідно операційного курсу ООН на дату здійснення платежу.

Учасники тендеру повинні надати свої комерційні пропозиції не пізніше 16:00 30 жовтня 2018 року (дати закриття тендеру) разом із пакетом документів вказаних у Тендерній Документації в електронному вигляді.

Електронні версії документів пропозиції (скан-копії) на будь-якому відкритому сервісі файлового обміну (Dropbox, Google drive тощо), що не потребує реєстрації, та надіслати посилання для завантаження файлів на електронну адресу iomkievtenders@iom.int не пізніше вказаного строку подання пропозицій. В темі листа із посиланням для завантаження електронної версії пропозиції необхідно вказати:

UA1-2018-460  – [вкажіть назву учасника без дужок] – Електронна пропозиція

Довідкову інформацію можна отримати и за е-поштою: iomkievtenders@iom.int

В темі листа необхідно вказати: UA1-2018-460 ­– [найменування учасника (без скобок)] – запит роз’яснення.

Письмові копії відповіді МОМ (включаючи роз'яснення запиту, але без зазначення джерела запиту) будуть опубліковані на сайті МОМ в Україні для всіх потенційних учасників

(http://www. iom.org.ua/en/tenders/current-tenders).

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які тендерні пропозиції, відміняти процес закупівлі або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання договору без зобов’язання інформувати учасників тендеру про причини.

 

Тендерна документація: 
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості