English | Українська

ТЕНДЕР НА ПОСТАЧАННЯ ПОРТАТИВНИХ РАЦІЙ ДЛЯ ПОТРЕБ ДЕРЖАВНОЇ МІГРАЦІЙНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ (UA1-2018-503)

Тема: ТЕНДЕР НА ПОСТАЧАННЯ ПОРТАТИВНИХ РАЦІЙ ДЛЯ ПОТРЕБ ДЕРЖАВНОЇ МІГРАЦІЙНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ (UA1-2018-503)
Опубліковано: 09.11.2018
Стан: закрите
Дата завершення: 
23.11.2018

Міжнародна організація з міграції, Представництво в Україні (далі - МОМ), в рамках проекту «Посилення безпеки цивільного населення при перетині контактної лінії у Східній Україні», що реалізується МОМ за підтримки Уряду Канади, запрошує зацікавлені компанії до участі в тендері на постачання портативних рацій для потреб Державної прикордонної служби України.

Детальна інформація з приводу цього тендеру знаходиться в архіві з тендерною документацією нижче.

Документація Запиту пропозицій включає наступні документи:

Розділ I.           Загальна інструкція для Постачальників

Розділ II.          Стандартні форми

Додаток А        Форма тендерної пропозиції

Додаток B        Прайс-лист

Додаток С        Технічна специфікація

Додаток D        Типовий Договір

Додаток E        Забезпечення авансового платежу

Додаток F         Кодекс поведінки постачальника

Додаток G        Інформаційний листок Постачальника

Компанії, зацікавлені в участі у тендері, надають наступну підтверджувальну інформацію та документи як невід’ємну частину своєї Пропозиції:

 1. Форма тендерної пропозиції (Додаток А);
 2. Прайс-лист (додаток В);
 3. Технічна специфікація (Додаток С);
 4. Профіль компанії (загальна презентація діяльності та досвіду учасника);
 5. Письмова (у довільній формі) згода учасника укласти Договір за типовим шаблоном МОМ (Додаток D) у разі обрання учасника переможцем тендеру;
 6. Інформаційний листок Постачальника, скріплений підписом та печаткою, за наявності (Додаток G);
 7. Кодекс поведінки постачальника, скріплений підписом та печаткою, за наявності (Додаток F);
 8. Свідоцтво про реєстрацію компанії державними органами в Україні або за її межами;
 9. Підтвердження статусу платника податків, виданого відповідним державним органом в Україні або за її межами;
 10. Інформацію щодо гарантійного обслуговування – сервісні центри, строки та інші умови. Авторизаційні сертифікати сервісних центрів, які будуть надавати гарантійне та пост-гарантійне обслуговування запропонованого обладнання;
 11. Копії документів, підтверджуючих статус офіційного реселера / партнера / дистриб’ютора виробника запропонованого обладнання;
 12. У разі залучення субпідрядників для постачання товарів або надання гарантійного / постгарантійного обслуговування - перелік документів, що підтверджують спроможність компанії – субпідрядника, а саме: а) Профіль компанії; b) Свідоцтво про реєстрацію компанії державними органами в Україні або за її межами; c) Підтвердження статусу платника податків, виданого відповідним державним органом в Україні або за її межами; d) Авторизаційні сертифікати субпідрядника, видані виробником запропонованого обладнання, що засвідчують його статус як реселера / партнера / дистриб’ютора / сервісного центру.

Пропозиція учасника повинна бути дійсною не менше 45 (сорока п’яти) календарних днів з дня відкриття тендерних пропозицій, про що повинно бути чітко зазначено в тендерній пропозиції. Ціни мають бути зазначені в українських гривнях з ПДВ – в межах цієї закупівлі податкові пільги не передбачені – на умовах доставлення DDP (INCOTERMS 2010) вул. Народна, 54А, Київ, 03110, Україна, Головний центр зв’язку, автоматизації та захисту інформації Державної прикордонної служби України (військова частина 2428).

Пропозицію та всі підтверджувальні документи необхідно у запечатаному конверті, (з поміткою «Тендер UA1-2018-503 - Постачання портативних рацій для потреб Державної прикордонної служби України») доставити не пізніше 16:00 23 листопада 2018 року за адресою:

Міжнародна Організація з Міграції, Представництво в Україні

Відділ закупівель

вул. Михайлівська, 8.

м. Київ, 01001,

Україна

Довідки за е-поштою: iomkievtenders@iom.int із зазначенням у темі повідомлення: «Запит за роз’ясненнями #UA1-2018-503 / до уваги Качалова Максима». Запит повинен бути надісланий не пізніше ніж за 3 (три) робочі дні до кінцевого терміну подання пропозицій.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які пропозиції, скасовувати процес відбору або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання Договору без жодних зобов’язань по відношенню до Постачальників послуг.

 

Тендерна документація: 
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості