English | Українська

Увага! ТЗ поточнено та тендер подовжено! ТЕНДЕР НА ПРОВЕДЕННЯ ДОСЛІДЖЕННЯ В РАМКАХ ОРГАНІЗАЦІЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ МОНІТОРИНГОВОЇ СИСТЕМИ (UA1-2018-537)

Тема: Увага! ТЗ поточнено та тендер подовжено! ТЕНДЕР НА ПРОВЕДЕННЯ ДОСЛІДЖЕННЯ В РАМКАХ ОРГАНІЗАЦІЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ МОНІТОРИНГОВОЇ СИСТЕМИ (UA1-2018-537)
Опубліковано: 20.11.2018
Стан: закрите
Дата завершення: 
20.12.2018

Міжнародна організація з міграції (надалі МОМ) запрошує профільні неурядові організації (НУО) / компанії до висловлення своєї зацікавленості у проведенні дослідження в рамках організації  Національної моніторингової системи, що реалізується в межах проекту «Надання основної підтримки та підтримки з раннього відновлення вразливих осіб, що повернулися у колишні місця проживання, внутрішньопереміщених осіб (ВПО) та інших громад, що постраждали від конфлікту на Сході України» за фінансування Бюро населення, біженців та міграції Державного департаменту США. Метою діяльності є проведення дослідження, у т.ч збір та аналіз інформації щодо комплексного профілю та основних потреб внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та постраждалого від конфлікту населення в 24 областях України для забезпечення можливості розробки обґрунтованих середньо - та довгострокових рішень щодо розв’язання проблем ВПО та місцевих громад, в яких вони перебувають.

МOM запрошує НУО /кваліфікованих постачальників послуг подавати проектні пропозиції та бюджети до них для впровадження вищевказаної діяльності.

Проект буде втілено за наявності необхідного фінансування.

Технічне завдання (ТЗ) містить детальну інформацію про мету, завдання та строки реалізації проекту. Бюджет пропозиції має подаватися у гривні без ПДВ або доларах США для учасників, які зареєстровані поза межами України. Пропозиції з ПДВ будуть відхилені.

Партнер-виконавець обиратиметься відповідно до процедур відбору за принципами якості/вартості, опис яких надано в цьому оголошенні про конкурс.

Оголошення про конкурс містить наступні документи:

  1. Запрошення до участі;
  2. Інструкція для партнерів-виконавців;
  3. Додаток 1 – Технічне завдання;
  4. Додаток 2 –  Інформаційний листок  учасника та Кодекс поведінки постачальника;
  5. Додаток 3 – Шаблон Угоди про реалізацію проекту;
  6. Додаток 4 – Форми проектної пропозиції;
  7. Додаток 5 – Бюджет проектної заявки – стандартні форми;
  8. Додаток 6 – Інструкція щодо проведення закупівель для виконавчих партнерів МОМ;
  9. Додаток 7 – Декларація про тендерне забезпечення.

Проектні заявки мають бути доставлені власноруч або поштою не пізніше 12:00, 20 грудня 2018 р., за наступною адресою: 

Міжнародна Організація з Міграції (МОМ),

Представництво в Україні

Відділ Закупівель

вул. Михайлівська,  8

м. Київ

01001

Окремо обов’язково (!) необхідно надіслати повну електронну версію заявки на адресу: iomkievtenders@iom.int. Прохання розмістити електронні версії документів, на відкритому сервісі файлового обміну (Dropbox, OneDrive тощо).

Заявки, надані пізніше вказаного терміну, не прийматимуться до розгляду.

На конверті з проектною заявкою та в темі електронного повідомлення необхідно чітко вказати номер та тему проекту:

UA1-2018-537 - дослідження в рамках організації Національної моніторингової системи.

Довідки за е-поштою: iomkievtenders@iom.int.

У темі електронного листа щодо отримання довідки має бути зазначено наступне: 

UA1-2018-537 - питання за запитом пропозицій, до уваги Юлії Завертаної

Процес відбору партнерів-виконавців проекту буде проводитися у період, визначений після підтвердження фінансування, та може включати особисту зустріч з персоналом організації у представництві МОМ.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти проектні заявки, а також анулювати процес відбору, та відхиляти всі проектні заявки в будь-який час до підписання Угоди. При цьому МОМ не нестиме жодних зобов’язань перед учасниками відбору та партнерами-виконавцями.

Тендерна документація: 
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості