English | Українська

ТЕНДЕР НА ПОСТАЧАННЯ ТА ДОСТАВКУ ІТ ОБЛАДНАННЯ ТА ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЛЯ СТВОРЕННЯ СИСТЕМИ АВТОМАТИЗОВАНОГО ІНФОРМАЦІЙНОГО ОБМІНУ МІЖ УКРАЇНОЮ ТА РЕСПУБЛІКОЮ МОЛДОВА (UA1-2018-3081)

Тема: ТЕНДЕР НА ПОСТАЧАННЯ ТА ДОСТАВКУ ІТ ОБЛАДНАННЯ ТА ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЛЯ СТВОРЕННЯ СИСТЕМИ АВТОМАТИЗОВАНОГО ІНФОРМАЦІЙНОГО ОБМІНУ МІЖ УКРАЇНОЮ ТА РЕСПУБЛІКОЮ МОЛДОВА (UA1-2018-3081)
Опубліковано: 27.12.2018
Стан: закрите
Дата завершення: 
24.01.2019

Міжнародна організація з міграції (надалі МОМ) запрошує Постачальників до участі в тендері на виконання постачання та доставки ІТ обладнання для Державної міграційної служби України у рамках проекту «Підтримка управління міграцією та притулком в Україні» (IMMIS), для чого складається ця Тендерна документація.

Пропозиція повинна бути дійсною не менше 45 (сорока п’яти) календарних днів з дати відкриття тендерних пропозицій, про що повинно бути чітко зазначено в комерційній пропозиції. Ціни мають бути зазначені в доларах США, без ПДВ. Комерційні пропозиції з ПДВ будуть відхилені.

До уваги постачальників: доставка обладнання, передбачених лотами 2-9, потребує пропорційного постачання товарів у рівних частинах на територію України та територію Республіки Молдова.

Більш детальна інформація зазначена в прикріпленому архіві Тендерної документації

Тендерна документація включає наступні документи:

Розділ І.           Інструкції для Учасників тендеру

Розділ ІІ.          Технічні вимоги та специфікація запиту

Розділ ІІІ.         Шаблон Договору поставки

Розділ VI.         Зразки форм

Додаток А.       Інформаційний листок постачальника

Додаток Б.       Кодекс поведінки постачальника

Разом з оригіналом тендерної пропозиції компанії, зацікавлені в участі у тендері надають наступну підтверджуючу інформацію та документи:

 1. Комерційна пропозиція та прайс-лист (відповідно до шаблону Форми-1, Форми-2);
 2. Специфікація пропозиції (опис запропонованих товарів, що відповідає вимогам, наведеним у Розділ ІІ Тендерної документації, технічна інформація / матеріали виробника);
 3. Листи (форми) авторизації від виробників товарів;
 4. Умови гарантійного обслуговування (Форма-6);
 5. Інформаційний листок постачальника (шаблон додається окремо);
 6. Авторизаційний сертифікат виробника або інший документ, який підтверджує дійсний статус учасника, як офіційного дистриб’ютора або торгового партнера виробника запропонованого товару на території України;
 7. Авторизаційний сертифікат сервісного центру(ів), яким(и) буде виконуватись гарантійне та післягарантійне обслуговування запропонованого товару;
 8. Сертифікати якості, які підтверджують, що запропонований товар відповідає вимогам технічної специфікації та державним стандартам України;
 9. Підписаний Кодекс поведінки постачальника (шаблон додається окремо);
 10. Тендерне  забезпечення (у формі банківської гарантії (Форма-3) від визнаного комерційного банку або від страхової компанії на суму 2% від загальної вартості пропозиції);
 11. Свідоцтво про реєстрацію компанії державними органами в Україні або за її межами;
 12. Статут компанії (за наявності);
 13. Підтвердження  податкового ідентифікаційного номеру та свідоцтво про реєстрацію платника податку та місцевих податків, виданого відповідним державним органом в Україні або за її межами;
 14. Підтвердження сплати податкових зобов’язань (відсутності боргу по сплаті податків / зборів);
 15. Листи-відгуки ключових клієнтів;
 16. Перелік документів, що подаються у складі тендерної пропозиції (Форма-7);
 17. У разі потенційного залучення субпідрядників, компанії, зацікавлені до участі у тендері, надають перелік документів, що підтверджують спроможність компанії – субпідрядника, а саме: а) Профіль компанії; b) Свідоцтво про реєстрацію компанії державними органами в Україні або за її межами; c) Дійсні Дозволи / ліцензії державного зразка, в тому числі підтвердження  податкового ідентифікаційного  номеру та платника місцевих податків, виданого відповідним державним органом в Україні або за її межами; d) листи (форми) авторизації від виробників товарів;  f) підтвердження виконання податкових зобов‘язань за останній операційний рік.

Комерційні пропозиції, що не відповідають зазначеним вище вимогам, не будуть розглянуті МОМ.

Пропозиції мають бути доставлені власноруч або поштою з вказанням номеру та назви тендеру №UA-2018-3081 «Постачання та доставка ІТ обладнання та програмного забезпечення для створення системи автоматизованого інформаційного обміну між Україною та Республікою Молдова» за наступною адресою: 

Міжнародна організація з Міграції, Представництво в Україні

Відділ закупівель

вулиця Михайлівська, 8,

Київ, 01001

Україна

не пізніше ніж 17:00, 24 січня 2019 р. Після закінчення терміну подання, пропозиції не приймаються.

Учасники повинні додатково до 17.00, 24 січня 2019 надати копії своїх пропозицій в електронному вигляді шляхом завантаження файлів на Dropbox, OneDrive або іншу платформу обміну файлами та відправлення посилання на папку, що містить електронну копію пропозиції, на е-мейл iomkievtenders@iom.int, зазначивши у темі листа: UA1-2018-3081 [назва компанії учасника] Електронна пропозиція.

Зацікавлені учасники мають надіслати попереднє підтвердження участі у тендері на електронну адресу iomkievtenders@iom.int (у довільній формі, із зазначенням назви, імені та контактних даних контактної особи) не пізніше 11:00 17.01.2019 р. Попереднє підтвердження не буде розглядатися як зобов’язання до участі в тендері, та може бути відкликано учасником у будь-який момент до вказаної кінцевої дати надання комерційних пропозицій.

Учасники тендеру можуть отримати роз’яснення щодо тендерної документації та технічної специфікації за електронною адресою iomkievtenders@iom.int із зазначенням наступного: UA1-2018-3081 - [назва компанії Постачальника послуг] – Запит за роз’ясненнями (до уваги Анни Козаченко). Запити повинні бути надіслані не пізніше ніж за 3 (три) робочі дні до кінцевого терміну подання пропозицій.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які пропозиції, відміняти процес відбору або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання Договору без жодних зобов’язань по відношенню до Постачальників послуг.

Тендерна документація: 
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості