English | Українська

Тендер на проведення тренінгів для ветеранів конфлікту на сході України в рамках проекту «Життя після конфлікту: підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України та їхніх сімей» (UA1-2019-037)

Тема: Тендер на проведення тренінгів для ветеранів конфлікту на сході України в рамках проекту «Життя після конфлікту: підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України та їхніх сімей» (UA1-2019-037)
Опубліковано: 24.01.2019
Стан: закрите
Дата завершення: 
15.02.2019

Міжнародна організація з міграції (надалі МОМ) запрошує профільні неурядові організації (НУО) до висловлення своєї зацікавленості в участі у якості партнера-виконавця проекту, що має на меті сприяти зусиллям уряду України у забезпеченні спеціалізованої підтримки ветеранам конфлікту на сході України та їхнім родинам для ефективної реінтеграції до цивільного життя, а також їх активного внеску в соціальне та економічне благополуччя своїх громад.

МOM запрошує НУО подавати проектні пропозиції та бюджети до них для впровадження вищевказаної діяльності щодо переходу до цивільного працевлаштування серед ветеранів конфлікту на сході України, а також щодо надання підтримки в процесі отримання професійної підготовки, підвищення кваліфікації та переквалифікації в трьох областях України – Київській, Львівській та Дніпропетровській.

Проект буде втілено за наявності необхідного фінансування. 

Технічне завдання (ТЗ) містить детальну інформацію про тренінги щодо переходу до цивільного працевлаштування, сесії побудови навичок, грантової підтримки та супроводження бенефіціарів проекту. Попередня кількість планованих тренінгів в кожній із зазначених областей – до 20 (двадцяти), кількість сесій побудови навичок у кожній області – до 16 (шістнадцяти), бенефіціарів для супроводження – до 375 (трьохсот сімдесяти п’яти) в кожній області.

Бюджет пропозиції має подаватися в українській гривні. Виплати здійснюватимуться шляхом банківських перекладів в українській гривні.

Партнер-виконавець обиратиметься відповідно до процедур відбору за принципами якості/вартості, опис яких надано в цьому оголошенні про конкурс.

НУО мають надавати свої проектні пропозиції окремо для кожної області. Будь-яка НУО може надавати одну, дві або три пропозиції на цей тендер. 

Оголошення про конкурс містить наступні документи:

  1. Запрошення до участі;
  2. Інструкція для партнерів-виконавців;
  3. Додаток 1 – Технічне завдання;
  4. Додаток 2 – Інформаційний листок  учасника;
  5. Додаток 3 – Шаблон Угоди про реалізацію проекту;
  6. Додаток 4 – Форми проектної пропозиції;
  7. Додаток 5 – Бюджет проектної заявки – стандартні форми

Проектні заявки мають бути доставлені власноруч або поштою не пізніше 12:00, 15 лютого 2019 р., за наступною адресою: 

Міжнародна Організація з Міграції (МОМ),

Представництво в Україні

Відділ Закупівель

вул. Михайлівська,  8

м. Київ

01001

Окремо обов’язково (!) необхідно надіслати повну електронну версію заявки (формат MS Word та MS Excel, розмір відправлення електронною поштою не повинен перевищувати 7 Мб) на адресу: iomkievtenders@iom.int.

Заявки, надані пізніше вказаного терміну, не прийматимуться до розгляду.

На конверті з проектною заявкою та в темі електронного повідомлення необхідно чітко вказати номер та тему проекту:

UA1-2019-037 - «Життя після конфлікту: підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України та їхніх сімей»_Назва НУО_тренінги в ХХ області

Довідки за е-поштою: iomkievtenders@iom.int.

В темі електронного листа щодо отримання довідки має бути зазначено наступне: 

UA1-2019-037 - питання за запитом пропозицій, до уваги Анастасії Щербакової_Назва НУО

Процес відбору партнерів-виконавців проекту буде проводитися у період, визначений після підтвердження фінансування, та може включати особисту зустріч з персоналом організації у представництві МОМ.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти проектні заявки, а також анулювати процес відбору, та відхиляти всі проектні заявки в будь-який час до підписання Угоди. При цьому МОМ не нестиме жодних зобов’язань перед учасниками відбору та партнерами-виконавцями.

 

 

Тендерна документація: 
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості