English | Українська

Тендер на надання технічного обслуговування та ремонту, постачання оригінальних запасних частин і витратних матеріалів для автомобілів марки «Land Rover», «Volkswagen», «Toyota» та «Mitsubishi» (UA20-2019-001)

Тема: Тендер на надання технічного обслуговування та ремонту, постачання оригінальних запасних частин і витратних матеріалів для автомобілів марки «Land Rover», «Volkswagen», «Toyota» та «Mitsubishi» (UA20-2019-001)
Опубліковано: 30.01.2019
Стан: закрите
Дата завершення: 
12.02.2019

Представництво Міжнародної організації з міграції в Україні (надалі іменується "МОМ в Україні") має намір найняти Постачальника послуг для реалізації Місіi Європейського Союзу з прикордонної допомоги Молдові та Україні, а тому оголошує цей Запит пропозицій (ЗП).

МОМ в Україні, через свою Комісію з оцінки тендерних пропозицій і контрактів (надалі іменується "Комісією"), запрошує Учасників тендеру надати Технічну та Фінансову пропозицію щодо наступних Послуг: технічного обслуговування та ремонту, постачання оригінальних запасних частин і  витратних матеріалів для автомобілів марки «Land Rover», «Volkswagen», «Toyota» та «Mitsubishi». Участники тендеру можуть подавати пропозиції як по всім маркам автомобілів, так і частково по лотам.  Детальніша інформація про послуги, які будуть надаватися, наведена у Технічному завданні (ТЗ), що додається. Оцінка пропозицій буде здійснюватися по лотам.

Постачальник послуг обиратиметься відповідно до описаних у цьому ЗП процедур вибору на основі якості та вартості.

ЗП включає наступні документи:

Розділ І. Запрошення до участі

Розділ ІІ. Інструкції для Учасників тендеру

Розділ ІІІ. Технічна пропозиція - Стандартні форми

Розділ ІV. Фінансова пропозиція - Стандартні форми

Розділ V. Технічне завдання

Розділ VІ. Стандартна форма Контракту

Пропозиції необхідно вручити Комісії особисто або надіслати поштою на адресу: вул. Затишна, 13, Одеса, 65012, Україна не пізніше, ніж 18:00 12 Лютого 2019 р. Пропозиції подані з запізненням розглядатися не будуть.

Комісія залишає за собою право прийняти або відхилити будь-яку пропозицію, а також у будь-який момент анулювати процес відбору та відхилити усі пропозиції. При цьому Комісія не матиме жодних зобов’язань перед Учасниками тендеру.

 

Тендерна документація: 
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості