English | Українська

Тендер на проведення тренінгів для членів ініціативних груп громад у громадах Дніпропетровської, Київської та Львівської областей в рамках проекту «Підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України та їхніх сімей» (UA1-2019-081)

Тема: Тендер на проведення тренінгів для членів ініціативних груп громад у громадах Дніпропетровської, Київської та Львівської областей в рамках проекту «Підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України та їхніх сімей» (UA1-2019-081)
Опубліковано: 18.02.2019
Стан: закрите
Дата завершення: 
11.03.2019

Міжнародна організація з міграції (надалі МОМ) запрошує профільні неурядові організації (НУО) до висловлення своєї зацікавленості в участі у якості партнера-виконавця компоненту проекту із соціального згуртування населення. У рамках цього проекту передбачається проведення триденних тренінгів для відібраних членів ініціативних груп громад. Пропоновані теми тренінгу включають, зокрема, але не обмежуючись наступними: адвокація, вирішення конфліктів, гендерна рівність, оцінювання потреб на рівні громад, розробка проеків та адвокаційних інструментів, бюджет участі та ін. Частиною проекту є також надання допомоги членам ініціативних груп у розробці планів соціального згуртування із подальшим супроводом проведення таких проектів у громадах, а також поширення інформації про компоненти проекту на регіональному та місцевому рівнях.

МOM запрошує НУО подавати проектні пропозиції та бюджети до них для впровадження вищевказаної діяльності.

Проект буде втілено за наявності необхідного фінансування.

Технічне завдання (ТЗ) містить детальну інформацію про тренінги, розробку планів соціального згуртування, подальше супроводження проекту, а також поширення інформації про проект. Загальна кількість тренінгів в рамках проекту – 60 триденних тренінгів у трьох областях України: Дніпропетровській, Київській та Львівській (приблизна кількість тренінгів – 20 тренінгів у області. Точна кількість тренінгів у області, а також конкретні населені пункти будуть повідомлені партнеру-виконавцю пізніше). НУО можуть подавати проектну пропозицію та бюджет на одну конкретну область (20 триденних тренінгів у області), або на декілька областей – у такому випадку учасник має подати окремі бюджетні пропозиції на різні області. Бюджет пропозиції має подаватися у гривні без ПДВ.

Партнер-виконавець обиратиметься відповідно до процедур відбору за принципами якості/вартості, опис яких надано в цьому оголошенні про конкурс.

Оголошення про конкурс містить наступні документи:

  1. Запрошення до участі;
  2. Інструкція для партерів-виконавців;
  3. Додаток 1 – Технічне завдання;
  4. Додаток 2 –  Інформаційний листок  учасника та Кодекс поведінки постачальника;
  5. Додаток 3 – Шаблон Угоди про реалізацію проекту;
  6. Додаток 4 – Форми проектної пропзиції;
  7. Додаток 5 – Бюджет проектної заявки – стандартні форми
  8. Додаток 6 – Інструкція щодо проведення закупівель для виконавчих партнерів МОМ;

Проектні заявки мають бути доставлені власноруч або поштою не пізніше 12:00, 11 березня 2019 р., за наступною адресою: 

Міжнародна Організація з Міграції (МОМ),

Представництво в Україні

Відділ Закупівель

вул. Михайлівська,  8

м. Київ

01001

Окремо обов’язково (!) необхідно надіслати повну електронну версію заявки на адресу: iomkievtenders@iom.int. Прохання розмістити електронні версії документів, на відкритому сервісі файлового обміну (Dropbox, OneDrive тощо).

Заявки, надані пізніше вказаного терміну, не прийматимуться до розгляду.

На конверті з проектною заявкою та в темі електронного повідомлення необхідно чітко вказати номер та тему проекту:

UA1-2019-081 - Проведення тренінгів із соціального згуртування та подальший супровід проектів для громад у трьох пілотних регіонах: Дніпропетровській, Київській та Львівській

Довідки за е-поштою: iomkievtenders@iom.int.

В темі електронного листа щодо отримання довідки має бути зазначено наступне: 

UA1-2019-081- питання за запитом пропозицій, до уваги Анастасії Щербакової_Назва НУО.

Процес відбору партнерів-виконавців проекту буде проводитися у період, визначений після підтвердження фінансування, та може включати особисту зустріч з персоналом організації у представництві МОМ.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти проектні заявки, а також анулювати процес відбору, та відхиляти всі проектні заявки в будь-який час до підписання Угоди. При цьому МОМ не нестиме жодних зобов’язань перед учасниками відбору та партнерами-виконавцями.

Тендерна документація: 
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості