English | Українська

Увага! Надано відповіді на запитання.Тендер на виготовлення поліграфічної та сувенірної промо продукції в рамках проекту «Підтримка реінтеграцї ветеранів конфлікту на Сході України та їхніх сімей» (UA1-2019-075)

Тема: Увага! Надано відповіді на запитання.Тендер на виготовлення поліграфічної та сувенірної промо продукції в рамках проекту «Підтримка реінтеграцї ветеранів конфлікту на Сході України та їхніх сімей» (UA1-2019-075)
Опубліковано: 18.02.2019
Стан: закрите
Дата завершення: 
28.02.2019

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні оголошує тендер на виготовлення поліграфічної та сувенірної промо продукції в рамках проекту «Підтримка реінтеграцї ветеранів конфлікту на Сході України та їхніх сімей» (UA1-2019-075).

Просимо зауважити, що процедура вибору Постачальника послуг буде відбуватися за правилами Міжнародної Організації з Міграції.

Детальне Технічне Завдання на виготовлення поліграфічної та сувенірної промо продукції наведено у Додатку 1 до даного тендерного оголошення (див. внизу сторінки).

Компанії, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої пропозиції та зразки поліграфічної продукції до 14:00, 28.02.2019 року.

Пропозиція Постачальника послуг має обов’язково містити наступні документи та інформацію:

 1. Комерційну пропозицію, складену за Формою-1 (див. Додаток 2 внизу сторінки) із зазначенням наступної інформації:
 • технічного опису пропонованих товарів;
 • ціни та вартості товарів;
 • термінів доставки повного тиражу продукції (кількість календарних днів на виготовлення з моменту підписання контракту);
 • пропонованих умов оплати.
 1. Реєстраційні документи компанії, завірені підписом та печаткою:
 • установчі документи;
 • свідоцтво про державну реєстрацію;
 • довідка про включення до ЄДРПОУ;
 • свідоцтво платника єдиного податку;
 1. Рекомендації ключових клієнтів (за наявності).
 2. Заповнений інформаційний листок постачальника (див. Додаток 3 внизу сторінки);
 3. Підписаний кодекс поведінки постачальника (див. Додаток 4 внизу сторінки);
 4. Зразки пропонованої продукції по позиціям 4, 5, 10 (конструкція з полотном) та 11 для перевірки їх якості. Всі зразки будуть повернуті учасникам тендеру після оцінки тендерних пропозицій.

Зразки надсилати за адресою: м. Київ, вул. Михайлівська 8, МОМ «тендер UA1-2019-075».

Ціни та вартість товару в комерційній пропозиції мають бути зазначені в українських гривнях без урахування ПДВПропозиції, подані з ПДВ, буде відхилено. Звертаємо увагу, що поставка товарів у рамках даного запиту не є підставою для надання постачальнику будь-яких податкових преференцій та/або звільнення від сплати будь-яких податків та зборів.

Ціни, вказані в комерційній пропозиції Постачальника послуг, мають обов’язково включати:

 • вартість виготовлення продукції;
 • вартість доставки (вул. Михайлівська 6, 4-ий поверх), у т.ч. вартість сходового підняття на поверх та розвантаження в приміщенні на 4-му поверсі.

Однією з ключових вимог тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного контракту МОМ (Додаток 5 до даного тендерного оголошення).

Пропозиції, які не відповідають цим вимогам, не будуть враховані МОМ.

Комерційні пропозиції мають бути надіслані до 14:00, 28.02.2019 року разом з пакетом супровідних документів, відповідно до переліку зазначеного вище, на електронну адресу iomkievtenders@iom.int обов’язково зазначивши в темі листа:«UA1-2019-075 – Комерційна пропозиція [Назва компанії]». На електронну адресу надсилаються скановані копії комерційних пропозицій з підписом та печаткою та супровідних документів.

Звертаємо Вашу увагу, що загальний розмір файлів, які надсилаються в одному повідомленні, не повинен перевищувати 7 Мб. В іншому випадку, необхідно завантажити файли на будь-який відкритий сервіс файлового обміну (Dropbox, OneDrive тощо), що не вимагає реєстрації, та надіслати посилання для завантаження папки з файлами.

Довідкову інформацію можна отримати за е-поштою: iomkievtenders@iom.int.

В темі листа необхідно вказати: UA1-2019-075 ­Запит додаткової інформації – До уваги Карачевцевої Вікторії.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які пропозиції, відміняти процес відбору або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання Контракту без жодних зобов’язань по відношенню до Постачальників послуг.

 

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості