English | Українська

УВАГА! ТЕНДЕР ПОДОВЖЕНО! ТЕНДЕР НА ПРОВЕДЕННЯ РЕГІОНАЛЬНОГО ДОСЛІДЖЕННЯ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ В ГРУЗІЇ, БІЛОРУСІЇ, МОЛДОВІ ТА УКРАЇНІ (UA1-2019-1715)

Тема: УВАГА! ТЕНДЕР ПОДОВЖЕНО! ТЕНДЕР НА ПРОВЕДЕННЯ РЕГІОНАЛЬНОГО ДОСЛІДЖЕННЯ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ В ГРУЗІЇ, БІЛОРУСІЇ, МОЛДОВІ ТА УКРАЇНІ (UA1-2019-1715)
Опубліковано: 26.02.2019
Стан: закрите
Дата завершення: 
21.03.2019

Міжнародна організація з міграції (надалі МОМ) має намір найняти Постачальника послуг/неурядову організацію (НУО) для надання послуг щодо проведення регіонального  дослідження торгівлі людьми в Грузії, Білорусії, Молдові та Україні, для чого складається цей Запит пропозицій (ЗП).

Більш детальна інформація про послуги представлена у доданому Технічному завданні (ТЗ).

Постачальника послуг/НУО буде обрано відповідно  до процедур відбору на основі визначення якості та витрат, описаних у цьому ЗП.

ЗП включає наступні документи:

 • Частина I. Інструкції для Постачальників послуг/НУО
 • Частина II. Технічна пропозиція - стандартні форми
 • Частина III. Фінансова пропозиція - стандартні форми
 • Частина IV. Технічне завдання
 • Частина V. Типовий Договір (шаблони договору надання послуг для Постачальників Послуг та договору про реалізацію проекту для НУО)
 • Частина VI. Інформаційний листок постачальника
 • Частина VII. Кодекс поведінки постачальника

Ціни мають бути зазначені в дол. США без ПДВ. Комерційні пропозиції з ПДВ будуть відхилені.

Важлива інформація для Постачальників послуг, що зареєстровані в Україні:  Послуги, що закуповуються за цим тендером, є міжнародною технічною допомогою, яка надається в рамках проекту, зареєстрованого в Міністерстві економічного розвитку та торгівлі України і підлягають звільненню від податку на додану вартість (ПДВ). Таким чином, пропозиція повинна виключати ПДВ. Вартість контракту, таким чином, також не включатиме ПДВ. У разі якщо Постачальник послуг – переможець тендеру є платником ПДВ в Україні, МОМ надасть йому копії реєстраційної картки та плану закупівель за проектом. У свою чергу, Постачальник послуг, у рахунку, акту наданих послуг зазначає, що транзакція виконана «без ПДВ», та надає МОМ всі необхідні документи разом з податковою накладною, в якій також зазначається «без ПДВ». Переможець тендеру надає МОМ копії всіх податкових накладних, оформлених в рамках договору, у зв’язку з обов’язком МОМ подавати щомісячний звіт про виконання проектів, звільнених від ПДВ, до Державної фіскальної служби України та Міністрества економічного розвитку і торгівлі України відповідно до вимог Постанови КМУ №153 від 15.02.02 зі змінами та доповненнями, додаток №8. Заохочуємо Постачальників послуг звернутися до листів-роз’яснень Державної фіскальної служби щодо міжнародної технічної допомоги за наведеними нижче посиланнями: 

http://sfs.gov.ua/baneryi/podatkovi-konsultatsii/konsultatsii-dlya-yuridichnih-osib/68434.html

Разом з оригіналом тендерної пропозиції компанії, зацікавлені в участі у тендері надають наступну підтверджуючу інформацію та документи:

 1. Профіль компанії та інформаційний лист постачальника (додається окремим файлом);
 2. Свідоцтво про реєстрацію компанії державними органами в Україні або за її межами;
 3. Дійсні Дозволи / ліцензії державного зразка, в тому числі підтвердження  податкового ідентифікаційного номеру та платника податку, виданого відповідним державним органом в Україні або за її межами;
 4. Перелік основних угод укладених Компанією за останні 5 років, а також рекомендації клієнтів;
 5. Підписаний Кодекс поведінки постачальників (додається окремим файлом);
 6. У разі потенційного залучення субпідрядників, компанії, зацікавлені до участі у тендері, надають перелік документів, що підтверджують спроможність компанії – субпідрядника, а саме: а) Профіль компанії; b) Свідоцтво про реєстрацію компанії державними органами в Україні або за її межами; c) Дійсні Дозволи / ліцензії державного зразка, в тому числі підтвердження  податкового ідентифікаційного  номеру та платника місцевих податків, виданого відповідним державним органом в Україні або за її межами; d) Перелік основних угод укладених Компанією за останні 5 років, а також рекомендації клієнтів.

 Пропозиції мають бути доставлені власноруч або поштою за наступною адресою:  Представництво МОМ в Україні, вул. Михайлівська,  8, м. Київ 01001, Україна не пізніше ніж 12:00, 21 березня 2019 р., зазначивши на конверті номер та назву тендеру UA-2019-1715 «Проведення регіонального дослідження торгівлі людьми в Грузії, Білорусії, Молдові та Україні» та адресувати конверт до уваги Відділу закупівель. Після закінчення терміну прийому, пропозиції не приймаються.

Довідки за е-поштою: iomkievtenders@iom.int. У темі електронного листа щодо отримання довідки має бути зазначено наступне:  Запит за роз’ясненнями до тендеру UA1-2019-1715, до уваги Світлани Саханди.  Запити повинні бути надіслані не пізніше ніж за 2 робочі дні до кінцевого терміну подання.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які пропозиції, відміняти процес відбору або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання Контракту без жодних зобов’язань по відношенню до Постачальників послуг/НУО.

Тендерна документація: 
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості