English | Українська

Увага! Тендер подовжено! Надано відповіді на запитання! Тендер на надання послуг із запровадження використання біометричних даних у візовій системі МЗС (UA1-2019-1523)

Тема: Увага! Тендер подовжено! Надано відповіді на запитання! Тендер на надання послуг із запровадження використання біометричних даних у візовій системі МЗС (UA1-2019-1523)
Опубліковано: 14.03.2019
Стан: закрите
Дата завершення: 
19.04.2019

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні з 14 березня 2019 року оголошує тендер на надання послуг із запровадження використання біометричних даних у візовій системі МЗС в рамках проекту міжнародної технічної допомоги, що реалізується МОМ за підтримки міжнародного Донору.

Процедура тендеру буде відбуватися за правилами Міжнародної організації з міграції.

Комерційна пропозиція повинна бути дійсною не менше 60 (шістдесяти) календарних днів з дати закриття тендеру, про що повинно бути зазначено в комерційній пропозиції.

Звертаємо увагу, що ціни повинні бути вказані в Євро без ПДВ.

Комерційні пропозиції з включенням ПДВ будуть відхилені.

Надання послуг, що є предметом цього тендеру, виконуватиметься в рамках офіційно зареєстрованого проекту міжнародної технічної допомоги, що, відповідно до постанови КМУ від 15.02.2002 №153, є підставою для отримання постачальником податкових пільг, зокрема, звільнення від нарахування ПДВ, що передбачено діючим законодавством та міжнародними договорами України. Офіційні роз’яснення ДФС України з цього приводу можна знайти за посиланнями:

http://sfs.gov.ua/baneryi/podatkovi-konsultatsii/konsultatsii-dlya-yuridichnih-osib/69076.html

http://sfs.gov.ua/baneryi/podatkovi-konsultatsii/konsultatsii-dlya-yuridichnih-osib/69266.html

Кінцевим бенефіціаром проекту є Міністерство закордонних справ України.

При розрахунку цін та загальної вартості пропозиції в доларах США необхідно використовувати виключно операційний курс ООН на дату проведення розрахунку (поточне значення курсу можна знайти за посиланням: https://treasury.un.org/operationalrates/OperationalRates.php).

Оплата буде здійснена в валюті рахунку, згідно операційного курсу ООН на дату здійснення платежу.

Зацікавлені постачальники послуг мають надіслати попереднє підтвердження участі у тендері на електронну адресу iomkievtenders@iom.int (у довільній формі, із зазначенням назви, імені та контактних даних контактної особи) не пізніше 16:00 22.03.2019 р. Попереднє підтвердження не буде розглядатися як зобов’язання до участі у тендері, та може бути відкликано учасником у будь-який момент до вказаної кінцевої дати надання комерційних пропозицій.

Постачальники послуг, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропозиції відповідно до специфікації товарів не пізніше 12:00 19.04.2019 року (дати закриття тендеру) разом із пакетом документів вказаних у Тендерній Документації.

Комерційну пропозицію необхідно подати у закритому конверті за адресою:

Міжнародна Організація з Міграції, Представництво в Україні

Комісія з оцінки тендерних пропозицій

вул. Михайлівська, 8

м. Київ, 01001

Україна

На конверті необхідно вказати номер тендеру та назву проекту:

Тендер: UA1-2019-1523

Назва: Надання послуг із запровадження використання біометричних даних у візовій системі МЗС

Разом із подачею оригіналів тендерних пропозицій, учасники повинні розмістити електронні версії документів на відкритому сервісі файлового обміну (Dropbox, Google Drive тощо) та  надіслати посилання для завантаження папки з файлами на електронну адресу iomkievtenders@iom.int не пізніше вказаного вище кінцевого часу подання пропозицій. В темі письма із посиланням для завантаження електронної версії пропозиції необхідно вказати:

UA1-2019-1523 – [вкажіть назву учасника (без дужок)] – Електронна пропозиція

Довідкову інформацію можна отримати и за е-поштою: iomkievtenders@iom.int

В темі листа необхідно вказати:

UA1-2019-1523 ­– [найменування учасника(без дужок)] – запит роз’яснення.

Письмові копії відповіді МОМ (включаючи роз'яснення запиту, але без зазначення джерела запиту) будуть опубліковані на сайті МОМ в Україні для всіх потенційних учасників

(http://www. iom.org.ua/en/tenders/current-tenders).

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які тендерні пропозиції, відміняти процес закупівлі  або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання договору без зобов’язання інформувати учасників тендеру про причини.

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості