English | Українська

УВАГА! ТЕНДЕР ПОДОВЖЕНО! ЗМІНЕНО ТЕХНІЧНІ СПЕЦИФІКАЦІЇ! ТЕНДЕР НА ПОСТАЧАННЯ АВТОМОБІЛЯ ДЛЯ ПОТРЕБ МІЖНАРОДНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ З МІГРАЦІЇ (UA1-2019-158)

Тема: УВАГА! ТЕНДЕР ПОДОВЖЕНО! ЗМІНЕНО ТЕХНІЧНІ СПЕЦИФІКАЦІЇ! ТЕНДЕР НА ПОСТАЧАННЯ АВТОМОБІЛЯ ДЛЯ ПОТРЕБ МІЖНАРОДНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ З МІГРАЦІЇ (UA1-2019-158)
Опубліковано: 06.05.2019
Стан: закрите
Дата завершення: 
25.06.2019

Міжнародна організація з міграції, Представництво в Україні (далі - МОМ) запрошує зацікавлені компанії до участі в тендері на постачання автомобіля для потреб Міжнародної організації з міграції.

Детальна інформація з приводу цього тендеру знаходиться в архіві з тендерною документацією нижче.

Документація Запиту пропозицій включає наступні документи:

Розділ I.          Загальна інструкція для Постачальників

Розділ II.         Стандартні форми

Додаток А    Форма тендерної пропозиції

Додаток B    Прайс-лист

Додаток С    Технічна специфікація

Додаток D    Типовий Договір

Додаток E    Забезпечення авансового платежу

Додаток F    Кодекс поведінки постачальника

Додаток G    Інформаційний листок Постачальника

Додаток H    Декларація про тендерне забезпечення

Компанії, зацікавлені в участі у тендері, надають наступну підтверджувальну інформацію та документи як невід’ємну частину своєї Пропозиції:

 1. Форма тендерної пропозиції (Додаток А);
 2. Прайс-лист (додаток В);
 3. Технічна специфікація (Додаток С);
 4. Письмова (у довільній формі) згода учасника укласти Договір за типовим шаблоном МОМ (Додаток D) у разі обрання учасника переможцем тендеру;
 5. Кодекс поведінки постачальника (Додаток F), скріплений підписом та печаткою, за наявності;
 6. Інформаційний листок Постачальника (Додаток G), скріплений підписом та печаткою, за наявності;
 7. Декларація про тендерне забезпечення (Додаток Н);
 8. Свідоцтво про реєстрацію компанії державними органами в Україні або за її межами;
 9. Підтвердження статусу платника податків, виданого відповідним державним органом в Україні або за її межами;
 10. Чинне підтвердження відсутності заборгованостей із сплати податків та зборів (довідка про відсутність заборгованості зі сплати податків та зборів);
 11. У разі залучення субпідрядників для постачання товарів або надання гарантійного / постгарантійного обслуговування - перелік документів, що підтверджують спроможність компанії – субпідрядника, а саме: а) Профіль компанії субпідрядника; b) Свідоцтво про реєстрацію компанії субпідрядника державними органами в Україні або за її межами; c) Підтвердження статусу платника податків, виданого відповідним державним органом в Україні або за її межами; d) довідка про відсутність у субпідрядника заборгованості зі сплати податків та зборів.

Пропозиція учасника повинна бути дійсною не менше 45 (сорока п’яти) календарних днів з дня відкриття тендерних пропозицій (зазвичай, наступний день після кінцевої дати подання пропозицій), про що повинно бути чітко зазначено в тендерній пропозиції. Ціни мають бути зазначені в українській гривні з ПДВ на умовах доставлення DDP-Київ (INCOTERMS 2010).

Пропозицію та всі підтверджувальні документи необхідно у запечатаному конверті, (з поміткою «Тендер UA1-2019-158 - Постачання автомобіля для потреб Міжнародної організації з міграції») доставити не пізніше 15:00 25 червня 2019 року [1]за адресою:

Міжнародна Організація з Міграції, Представництво в Україні, відділ закупівель

вул. Михайлівська, 8, м. Київ, 01001, Україна

Разом із поданням оригіналів тендерних пропозицій, постачальники повинні розмістити електронні версії документів на відкритому сервісі файлового обміну (Dropbox, OneDrive тощо) та  надіслати посилання для завантаження папки з файлами на електронну адресу iomkievtenders@iom.int не пізніше 15:00, 25 червня 2019 року1. У темі листа із посиланням для завантаження електронної версії пропозиції необхідно вказати: UA1-2019-158 – [найменування учасника (без дужок)] – Електронна пропозиція.

Довідки за е-поштою: iomkievtenders@iom.int із зазначенням у темі повідомлення: «Запит за роз’ясненнями #UA1-2019-158 / до уваги Качалова Максима». Запит повинен бути надісланий не пізніше ніж за 3 (три) робочі дні до кінцевого терміну подання пропозицій.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які пропозиції, скасовувати процес відбору або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання Договору без жодних зобов’язань по відношенню до Постачальників послуг.[1] Тендер подовжено до 30.05.2019, 07.06.2019, 14.06.2019 та 25.06.2019.

 

Тендерна документація: 
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості