English | Українська

Увага! Тендер подовжено. Технічну специфікацію оновлено. Тендер на постачання мережевого обладнання (UA1-2019-1566)

Тема: Увага! Тендер подовжено. Технічну специфікацію оновлено. Тендер на постачання мережевого обладнання (UA1-2019-1566)
Опубліковано: 10.05.2019
Стан: закрите
Дата завершення: 
04.06.2019

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні з 10 травня 2019 року оголошує тендер на постачання мережевого обладнання в рамках проекту міжнародної технічної допомоги, що реалізується МОМ за підтримки міжнародного Донору.

Процедура тендеру буде відбуватися за правилами Міжнародної організації з міграції.

Комерційна пропозиція повинна бути дійсною не менше 60 (шістдесяти) календарних днів з дати закриття тендеру, про що повинно бути зазначено в комерційній пропозиції.

Принциповою вимогою тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного контракту МОМ.

Зверніть увагу, що поставку Товару необхідно виконати у Республіку Молдова.

Учасники мають надати офіційний лист-підтвердження виробника запропонованого товару стосовно повного збереження стандартних гарантійних умов запропонованого товару у країні доставки та підтвердження надання послуг із гарантійного обслуговування  авторизованими сервісними центрами у країні доставки.

Поставка Товару виконуватиметься в рамках проекту міжнародної технічної допомоги, офіційно зареєстрованого Урядом Республіки Молдова. Товари підлягають звільненню від сплати ПДВ.

Кінцевими бенефіціарами проекту є Прикордонна поліція Республіки Молдова та Митна служба Республіки Молдова.

Ціни та загальна вартість пропозиції повинні бути вказані в Євро без ПДВ.

Комерційні пропозиції з включенням ПДВ будуть відхилені.

При розрахунку цін та загальної вартості пропозиції в Євро необхідно використовувати виключно операційний курс ООН на дату проведення розрахунку (поточне значення курсу можна знайти за посиланням: https://treasury.un.org/operationalrates/OperationalRates.php).

Оплата буде здійснена в валюті рахунку, згідно операційного курсу ООН на дату здійснення платежу.

Постачальники, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропозиції відповідно до специфікації товарів не пізніше 16:00 (EEST) 04.06.2019 року (дати закриття тендеру) разом із пакетом документів вказаних у Тендерній Документації.

Комерційну пропозицію необхідно подати у закритому конверті за адресою:

Міжнародна Організація з Міграції, Представництво в Україні

Комісія з оцінки тендерних пропозицій

вул. Михайлівська, 8

м. Київ, 01001

Україна

На конверті необхідно вказати номер тендеру та назву проекту:

Тендер: UA1-2019-1566

Назва: Постачання мережевого обладнання

Разом із подачею оригіналів тендерних пропозицій, учасники повинні розмістити електронні версії документів на відкритому сервісі файлового обміну (Dropbox, Google Drive тощо) та  надіслати посилання для завантаження папки з файлами на електронну адресу iomkievtenders@iom.int не пізніше вказаного вище кінцевого часу подання пропозицій. В темі письма із посиланням для завантаження електронної версії пропозиції необхідно вказати:

UA1-2019-1566 – [вкажіть назву учасника (без дужок)] – Електронна пропозиція

Довідкову інформацію можна отримати и за е-поштою: iomkievtenders@iom.int

В темі листа необхідно вказати:

UA1-2019-1566 ­– [найменування учасника(без дужок)] – запит роз’яснення.

Письмові копії відповіді МОМ (включаючи роз'яснення запиту, але без зазначення джерела запиту) будуть опубліковані на сайті МОМ в Україні для всіх потенційних учасників

(http://www. iom.org.ua/en/tenders/current-tenders).

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які тендерні пропозиції, відміняти процес закупівлі  або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання договору без зобов’язання інформувати учасників тендеру про причини.

Тендерна документація: 
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості