English | Українська

Увага! Тендер подовжено! Тендер на послуги загального страхування відповідальності перед третіми особами для МОМ, Представництва в Україні на один календарний рік (UA1-2019-177)

Тема: Увага! Тендер подовжено! Тендер на послуги загального страхування відповідальності перед третіми особами для МОМ, Представництва в Україні на один календарний рік (UA1-2019-177)
Опубліковано: 21.05.2019
Стан: закрите
Дата завершення: 
27.06.2019

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні з 21 травня 2019 року оголошує тендер на послуги загального страхування відповідальності перед третіми особами для МОМ, Представництва в Україні на один календарний рік (UA1-2019-177).

Процедура тендеру буде відбуватися за правилами Міжнародної організації з міграції.

Просимо прийняти до уваги, що Тендер складається з двох (2) окремих лотів. Комерційна пропозиція повинна бути дійсною не менше 60 (шістидясяти) календарних днів з дати закриття тендеру, про що повинно бути зазначено в комерційній пропозиції.

Ціни повинні бути вказані в доларах США без ПДВ. Мовою пропозиції повинна бути англійська або українська.

Будь ласка, візьміть до уваги, що для того, щоб надати Фінансову Пропозицію, зацікавлені сторони повинні запросити Додаток 1 (Перелік і опис приміщень МОМ, що мають бути покриті загальним страхуванням відповідальності перед третіми особами) та Шаблон пропозиції з розподілом витрат до цієї Тендерної Документації  надіславши на електронну адресу iomkievtenders@iom.int наступні документи: профайл компанії; свідоцтво про реєстрацію компанії державними органами в Україні або за її межами; дійсні Дозволи / ліцензії державного зразка; перелік офісів компанії; перелік основних угод укладених Компанією за останні 5 років до 12:00 27 червня 2019 року.

При підготовці фінансової пропозиції учасники повинні використовувати офіційний шаблон пропозицій, що включений до цієї Тендерної Документації. 

Проектні заявки мають бути доставлені власноруч або поштою не пізніше 12:00, 27 червня 2019 р., за наступною адресою: 

Міжнародна Організація з Міграції (МОМ),

Представництво в Україні

Відділ Закупівель

вул. Михайлівська,  8

м. Київ,  01001

Компанії  також повинні надіслати свої електронні комерційні пропозиції на електронну адресу iomkievtenders@iom.int разом із пакетом супроводжуючих документів (всі документи, зазначені в параграфі 11.1. Тендерної Документації) та зазначивши у темі листа номер та назву тендеру:

 «UA1-2019-177 - Послуги загального страхування відповідальності перед третіми особами_Назва компанії».

У разі, якщо файл, який містить пропозиції і їх супровідні документи, становить більше 5 МБ, учасники повинні завантажити свої пропозиції та їх супровідні документи на  Dropbox і направити електронною поштою посилання на документи на електронну адресу iomkievtenders@iom.int з тією ж темою.

Всі питання слід надсилати на е-пошту:iomkievtenders@iom.int. з темою:

UA1-2019-177 - питання за запитом пропозицій, до уваги Анастасії Щербакової

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які тендерні пропозиції, відміняти процес закупівлі  або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання договору без зобов’язання інформувати учасників тендеру про причини.

Тендерна документація: 
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості