English | Українська

УВАГА! ТЕНДЕР ПОДОВЖЕНО! ТЕНДЕР НА ПОСТАЧАННЯ ІНДИКАТОРІВ-СИГНАЛІЗАТОРІВ ПОШУКОВИХ ДЛЯ ПОТРЕБ МИТНОЇ СЛУЖБИ РЕСПУБЛІКИ МОЛДОВА (UA1-2019-1583)

Тема: УВАГА! ТЕНДЕР ПОДОВЖЕНО! ТЕНДЕР НА ПОСТАЧАННЯ ІНДИКАТОРІВ-СИГНАЛІЗАТОРІВ ПОШУКОВИХ ДЛЯ ПОТРЕБ МИТНОЇ СЛУЖБИ РЕСПУБЛІКИ МОЛДОВА (UA1-2019-1583)
Опубліковано: 06.06.2019
Стан: закрите
Дата завершення: 
08.07.2019

Міжнародна організація з міграції, Представництво в Україні (далі - МОМ), в рамках проекту «Удосконалення інтегрованого управління кордонами на українсько-молдовському кордоні», що реалізується МОМ за підтримки Європейського Союзу, запрошує зацікавлені компанії до участі в тендері на постачання індикаторів-сигналізаторів пошукових для потреб Митної служби Республіки Молдова.

Детальна інформація з приводу цього тендеру знаходиться в архіві з тендерною документацією нижче.

Документація Запиту пропозицій включає наступні документи:

Розділ I.          Загальна інструкція для Постачальників

Розділ II.         Стандартні форми

Додаток А    Форма тендерної пропозиції

Додаток B    Прайс-лист

Додаток С    Технічна специфікація

Додаток D    Типовий Договір

Додаток E    Забезпечення авансового платежу

Додаток F    Кодекс поведінки постачальника

Додаток G    Інформаційний листок Постачальника

Додаток H    Декларація про тендерне забезпечення

Компанії, зацікавлені в участі у тендері, надають наступну підтверджувальну інформацію та документи як невід’ємну частину своєї Пропозиції:

 1. Форма тендерної пропозиції (Додаток А);
 2. Прайс-лист (додаток В);
 3. Технічна специфікація (Додаток С);
 4. Письмова (у довільній формі) згода учасника укласти Договір за типовим шаблоном МОМ (Додаток D) у разі обрання учасника переможцем тендеру;
 5. Кодекс поведінки постачальника (Додаток F), скріплений підписом та печаткою, за наявності;
 6. Інформаційний листок Постачальника (Додаток G), скріплений підписом та печаткою, за наявності;
 7. Декларація про тендерне забезпечення (Додаток Н);
 8. Профіль компанії (загальна презентація діяльності та досвіду учасника);
 9. Свідоцтво про реєстрацію компанії державними органами в Україні або за її межами;
 10. Підтвердження статусу платника податків, виданого відповідним державним органом в Україні або за її межами;
 11. Чинне підтвердження відсутності заборгованостей із сплати податків та зборів (довідка про відсутність заборгованості зі сплати податків та зборів);
 12. Інформація щодо гарантійного та постгарантійного обслуговування запропонованих товарів (у форматі учасника);
 13. Копії документів, що підтверджують стандартизацію та якість запропонованих товарів, наприклад, NRC Exempt License, MIL-STD-810, ISO9001, сертифікат якості, декларація відповідності, сертифікат дослідження конструкції тощо;
 14. У разі залучення субпідрядників для постачання товарів або надання гарантійного / постгарантійного обслуговування - перелік документів, що підтверджують спроможність компанії – субпідрядника, а саме: а) Профіль компанії субпідрядника; b) Свідоцтво про реєстрацію компанії субпідрядника державними органами в Україні або за її межами; c) Підтвердження статусу платника податків, виданого відповідним державним органом в Україні або за її межами; d) довідка про відсутність у субпідрядника заборгованості зі сплати податків та зборів.

Пропозиція учасника повинна бути дійсною не менше 45 (сорока п’яти) календарних днів з дня відкриття тендерних пропозицій (як правило, наступний робочий день за днем закриття тендеру), про що повинно бути чітко зазначено в тендерній пропозиції. Ціни мають бути зазначені в Євро без ПДВ, пропозиції з ПДВ будуть відхилені. Товари мають бути доставлені на умовах DAP - Паланка, Республіка Молдова у відповідності до INCOTERMS 2010.

При розрахунку цін та загальної вартості пропозиції в Євро необхідно використовувати виключно операційний курс ООН на дату проведення розрахунку (поточне значення курсу можна знайти за посиланням: https://treasury.un.org/operationalrates/OperationalRates.php). Цінові пропозиції, що не відповідають зазначеним вище вимогам, не будуть розглянуті МОМ.

Пропозицію та всі підтверджувальні документи необхідно доставити у запечатаному конверті, (з поміткою «Тендер UA1-2019-1583 - Постачання індикаторів-сигналізаторів пошукових») не пізніше 15:00 8 липня 2019 року на адресу:

Міжнародна Організація з Міграції, Представництво в Україні, відділ закупівель

вул. Михайлівська, 8, м. Київ, 01001, Україна

Разом із поданням оригіналів тендерних пропозицій, постачальники повинні розмістити електронні версії документів на відкритому сервісі файлового обміну (Dropbox, OneDrive тощо) та  надіслати посилання для завантаження папки з файлами на електронну адресу iomkievtenders@iom.int не пізніше 15:00 8 липня 2019 року. У темі листа із посиланням для завантаження електронної версії пропозиції необхідно вказати: UA1-2019-1583 – [найменування учасника (без дужок)] – Електронна пропозиція.

Довідки за е-поштою: iomkievtenders@iom.int із зазначенням у темі повідомлення: «Запит за роз’ясненнями #UA1-2019-1583 / до уваги Качалова Максима». Запит повинен бути надісланий не пізніше ніж за 3 (три) робочі дні до кінцевого терміну подання пропозицій.

Поставка виконуватиметься в рамках офіційно зареєстрованого проекту міжнародної технічної допомоги, що, відповідно до постанови КМУ від 15.02.2002 №153, є підставою для отримання постачальником податкових пільг, зокрема, звільнення від нарахування ПДВ, що передбачено діючим законодавством та міжнародними договорами України. Офіційні роз’яснення ДФС України з цього приводу можна знайти за посиланнями:

Поставка виконуватиметься в рамках офіційно зареєстрованого проекту міжнародної технічної допомоги, що, відповідно до постанови Уряду Республіки Молдова від 08.04.2010 № 246, є підставою для отримання постачальником податкових пільг, зокрема, звільнення від нарахування ПДВ, що передбачено діючим законодавством та міжнародними договорами Республіки Молдова.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які пропозиції, скасовувати процес відбору або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання Договору без жодних зобов’язань по відношенню до Постачальників послуг.

Тендерна документація: 
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості