English | Українська

УВАГА! ТЕХНІЧНУ СПЕЦИФІКАЦІЮ УТОЧНЕНО! ТЕНДЕР НА ПОСТАЧАННЯ ТА ДОСТАВКУ ТЕПЛИЦЬ (UA1-2019-208)

Тема: УВАГА! ТЕХНІЧНУ СПЕЦИФІКАЦІЮ УТОЧНЕНО! ТЕНДЕР НА ПОСТАЧАННЯ ТА ДОСТАВКУ ТЕПЛИЦЬ (UA1-2019-208)
Опубліковано: 07.06.2019
Стан: закрите
Дата завершення: 
14.06.2019

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні з 07 червня 2019 року оголошує тендер на постачання та доставку теплиць для потреб постраждалого населення на території України в рамках проекту «Нагальна допомога та підтримка раннього відновлення для уразливих ВПО, людей, що повернулися, та інших громад, постраждалих від конфлікту на сході України».

Процедура тендеру буде відбуватися за правилами Міжнародної організації з міграції.

Детальна інформація з приводу цього тендеру та уточнена технічна специфікація знаходиться в архіві з тендерною документацією нижче.

Комерційна пропозиція повинна бути дійсною не менше 45 (сорока п’яти) календарних днів з дати закриття тендеру, про що повинно бути зазначено в комерційній пропозиції.

Принциповою вимогою тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного контракту МОМ.

Звертаємо увагу, що ціни повинні бути вказані в доларах США без ПДВ.

Комерційні пропозиції з включенням ПДВ будуть відхилені.

При розрахунку цін та загальної вартості пропозиції в доларах США необхідно використовувати виключно операційний курс ООН на дату проведення розрахунку (поточне значення курсу можна знайти за посиланням: https://treasury.un.org/operationalrates/OperationalRates.php).

Оплата буде здійснена в валюті рахунку, згідно операційного курсу ООН на дату здійснення платежу.

Компанії, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропозиції відповідно до специфікації товарів до 14:00 14 червня 2019 року (дати закриття тендеру) разом із пакетом документів вказаних у Запиті Пропозицій.

Пропозицію та всі підтверджувальні документи постачальника необхідно подати електронною поштою. Учасники повинні розмістити електронні версії документів пропозиції (скановані копії документів із підписами та печатками, за наявності) на будь-якому відкритому сервісі файлового обміну (Dropbox, OneDrive тощо), що не потребує реєстрації, та надіслати посилання для завантаження папки з файлами на електронну адресу iomkievtenders@iom.int. В темі листа із посиланням для завантаження електронної версії пропозиції необхідно вказати:

UA1-2019-208  – [вкажіть назву учасника (без дужок)] – Комерційна пропозиція

Довідкову інформацію можна отримати и за е-поштою: iomkievtenders@iom.int

В темі листа необхідно вказати: UA1-2019-208 ­– [найменування учасника (без скобок)] – до уваги Анастасії Дан.

Письмові копії відповіді МОМ (включаючи роз'яснення запиту, але без зазначення джерела запиту) будуть опубліковані на сайті МОМ в Україні для всіх потенційних учасників

(http://www. iom.org.ua/en/tenders/current-tenders).

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які тендерні пропозиції, відміняти процес закупівлі або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання договору без зобов’язання інформувати учасників тендеру про причини.

Тендерна документація: 
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості