English | Українська

Увага! Тендер подовжено! Надано відповіді на запитання. Змінено специфікацію запиту. Тендер на постачання та доставку сімейних гігієнічних наборів (UA1-2019-187)

Тема: Увага! Тендер подовжено! Надано відповіді на запитання. Змінено специфікацію запиту. Тендер на постачання та доставку сімейних гігієнічних наборів (UA1-2019-187)
Опубліковано: 21.06.2019
Стан: закрите
Дата завершення: 
15.07.2019

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні з 21 червня 2019 року оголошує тендер на постачання та доставку сімейних гігієнічних наборів в рамках проекту "Надання непродовольчої допомоги та підтримки в сфері санітарії, гігієни, водопостачання та життезабезпечення найбільш уразливим домогосподарствам у Луганській та Донецькій областях (території, що не контролюються Урядом України)“, за підтримки Центрального фонду реагування на надзвичайні ситуації.

Процедура тендеру буде відбуватися за правилами Міжнародної організації з міграції.

Файли із детальною інформацією з приводу цього тендеру можна завантажити за посиланням, що наведене у кінці цього оголошення.

Комерційна пропозиція повинна бути дійсною не менше 60 (шістдесяти) календарних днів з дати закриття тендеру, про що повинно бути зазначено в комерційній пропозиції.

Принциповою вимогою тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного контракту МОМ.

Звертаємо увагу, що ціни повинні бути вказані в доларах США без ПДВ.

Комерційні пропозиції з включенням ПДВ будуть відхилені.

При розрахунку цін та загальної вартості пропозиції в доларах США необхідно використовувати виключно операційний курс ООН на дату проведення розрахунку (поточне значення курсу можна знайти за посиланням: https://treasury.un.org/operationalrates/OperationalRates.php).

Оплата буде здійснена в валюті рахунку, згідно операційного курсу ООН на дату здійснення платежу.

Учасники тендеру повинні надати свої комерційні пропозиції відповідно до специфікації товарів до 17:00 15 липня 2019 року (дати закриття тендеру) разом із пакетом документів вказаних у Запиті Пропозицій.

Комерційну пропозицію необхідно подати у закритому конверті за адресою:

Міжнародна Організація з Міграції (МОМ), Представництво в Україні

Комісія з оцінки тендерних пропозицій

вул. Михайлівська, 8

м. Київ, 01001

Україна

На конверті необхідно вказати номер тендеру та назву проекту:

Тендер: UA1-2019-187

Назва: Постачання та доставка сімейних гігієнічних наборів

Довідкову інформацію можна отримати и за е-поштою: iomkievtenders@iom.int

В темі листа необхідно вказати: UA1-2019-187 ­– [найменування учасника (без скобок)] – до уваги Віталія Кравченко.

Письмові копії відповіді МОМ (включаючи роз'яснення запиту, але без зазначення джерела запиту) будуть опубліковані на сайті МОМ в Україні для всіх потенційних учасників

(http://www. iom.org.ua/en/tenders/current-tenders).

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які тендерні пропозиції, відміняти процес закупівлі або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання договору без зобов’язання інформувати учасників тендеру про причини.

Тендерна документація: 
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості