English | Українська

ТЕНДЕР НА ОРГАНІЗАЦІЮ ТА ПРОВЕДЕННЯ ТРЕНІНГОВОГО КУРСУ З МОТИВАЦІЇ ДЛЯ КЕРІВНОГО СКЛАДУ ДЕРЖАВНОЇ МІГРАЦІЙНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ (UA1-2019-1620)

Тема: ТЕНДЕР НА ОРГАНІЗАЦІЮ ТА ПРОВЕДЕННЯ ТРЕНІНГОВОГО КУРСУ З МОТИВАЦІЇ ДЛЯ КЕРІВНОГО СКЛАДУ ДЕРЖАВНОЇ МІГРАЦІЙНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ (UA1-2019-1620)
Опубліковано: 19.08.2019
Стан: закрите
Дата завершення: 
30.08.2019

Міжнародна організація з міграції (надалі МОМ) має намір обрати Постачальника послуг для проведення тренінгового курсу в рамках проекту "Підтримка управління міграцією та притулком в Україні" (IMMIS), для чого складається цей Запит Пропозицій.

Пропозиція повинна бути дійсною не менше 30 (тридцяти) календарних днів з дати відкриття тендерних пропозицій (як правило, наступний робочий день після дати подання пропозицій), про що повинно бути чітко зазначено в комерційній пропозиції. Ціни мають бути зазначені в українських гривнях без ПДВ. Комерційні пропозиції з ПДВ будуть відхилені.

Більш детальна інформація зазначена в прикріпленому архіві Тендерної документації. 

Пропозиція Постачальника послуг має містити наступні документи:

 1. Комерційна пропозиція (Додаток 1);
 2. Детальний опис плану роботи та методології реалізації тренінгового курсу; опис практичних прикладів (case-studies), вправ, рольових ігор; повну інформацію про методологічний та теоретичний підходи, що застосовуватимуться;
 3. Резюме та підтверджуючі документи тренерів (дипломи, сертифікати тощо), які будуть залучені до виконання завдання;
 4. Бюджет пропозиції (Додаток 2).
 5. Профіль компанії (стисло щодо досвіду та спеціалізації);
 6. Свідоцтво про реєстрацію компанії державними органами в Україні або за її межами;
 7. Підтвердження статусу платника податків, виданого відповідним державним органом в Україні або за її межами;
 8. Довідка банку про відкриття банківського рахунку і відсутність заборгованості по кредитних платежах;
 9. Рекомендаційні листи з приводу організації та проведення заходів, схожих за специфікою та масштабом;
 10. Інформаційний листок постачальника (Додаток 4);
 11. Кодекс поведінки постачальника (Додаток 5);
 12. Декларація про тендерне забезпечення (Додаток 6);
 13. Письмова, у довільній формі, згода Постачальника на укладення договору за формою, наведеною в Додатку 7;

Постачальники повинні розмістити електронні версії документів на відкритому сервісі файлового обміну (Dropbox, OneDrive тощо) та  надіслати посилання для завантаження папки з файлами на електронну адресу iomkievtenders@iom.int не пізніше 15:00  30 серпня 2019 року. У темі листа із посиланням для завантаження електронної версії пропозиції необхідно вказати «UA1-2019-1620 – [найменування учасника (без дужок)] – Електронна пропозиція».

Тендерні пропозиції, що не відповідають зазначеним вище вимогам, не будуть розглянуті МОМ.

Компанії, зацікавлені в участі в тендері, можуть надсилати питання, пов’язані з тендерною документацією та / або технічними специфікаціями, для відповіді тендерним комітетом МОМ електронною поштою на адресу: iomkievtenders@iom.int не пізніше 3 (трьох) робочих днів до закінчення остаточного терміну подання тендерних пропозицій, зазначивши у темі листа: «Запит щодо роз’яснень UA-2019-1620, до уваги Бунєвої Альони». МОМ надасть відповідь учаснику електронним листом, а у разі необхідності внесення змін або роз’яснень, викликаних запитом, МОМ опублікує своє пояснення на офіційному веб-сайті МОМ для ознайомлення всіх потенційних учасників без зазначення джерела запиту (http://www.iom.org.ua/ua/tenders/current-tenders).

Закупівля послуг в рамках цього тендеру виконуватиметься в рамках офіційно зареєстрованого проекту міжнародної технічної допомоги (реєстраційна картка №3632-02 від 26.06.2018), що, відповідно до постанови КМУ від 15.02.2002 №153, є підставою для отримання постачальником податкових пільг, зокрема, звільнення від нарахування ПДВ, що передбачено діючим законодавством та міжнародними договорами України. Офіційні роз’яснення ДФС України з цього приводу можна знайти за посиланнями:

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які тендерні пропозиції, анулювати процес закупівлі або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання Договору без зобов’язання інформувати учасників тендеру про причини.

З повагою,

Голова Комісії

Тендерна документація: 
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості