English | Українська

УВАГА! ТЕНДЕР ПОДОВЖЕНО! ТЕНДЕРНУ ДОКУМЕНТАЦІЮ ОНОВЛЕНО 28.08.19! Надано відповіді на питаня. Тендер на виконання постачання та встановлення (тестове середовище) обладнання для використання біометричних даних у візовій системі МЗС України (UA1-2019-1524)

Тема: УВАГА! ТЕНДЕР ПОДОВЖЕНО! ТЕНДЕРНУ ДОКУМЕНТАЦІЮ ОНОВЛЕНО 28.08.19! Надано відповіді на питаня. Тендер на виконання постачання та встановлення (тестове середовище) обладнання для використання біометричних даних у візовій системі МЗС України (UA1-2019-1524)
Опубліковано: 19.08.2019
Стан: закрите
Дата завершення: 
31.10.2019

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні з 16 серпня 2019 року оголошує тендер на виаонання постачання та встановлення (тестове середовище) обладнання для використання біометричних даних у візовій системі МЗС України в рамках проекту міжнародної технічної допомоги, що реалізується МОМ за підтримки міжнародного Донору.

Процедура тендеру буде відбуватися за правилами Міжнародної організації з міграції.

Комерційна пропозиція повинна бути дійсною не менше 60 (шістдесяти) календарних днів з дати закриття тендеру, про що повинно бути зазначено в комерційній пропозиції.

Звертаємо увагу, що ціни повинні бути вказані в Євро без ПДВ.

Комерційні пропозиції з включенням ПДВ будуть відхилені.

Надання послуг, що є предметом цього тендеру, виконуватиметься в рамках офіційно зареєстрованого проекту міжнародної технічної допомоги, що, відповідно до постанови КМУ від 15.02.2002 №153, є підставою для отримання постачальником податкових пільг, зокрема, звільнення від нарахування ПДВ, що передбачено діючим законодавством та міжнародними договорами України. Офіційні роз’яснення ДФС України з цього приводу можна знайти за посиланнями:

http://sfs.gov.ua/baneryi/podatkovi-konsultatsii/konsultatsii-dlya-yuridichnih-osib/69076.html

http://sfs.gov.ua/baneryi/podatkovi-konsultatsii/konsultatsii-dlya-yuridichnih-osib/69266.html

Кінцевим бенефіціаром проекту є Міністерство закордонних справ України.

При розрахунку цін та загальної вартості пропозиції в доларах США необхідно використовувати виключно операційний курс ООН на дату проведення розрахунку (поточне значення курсу можна знайти за посиланням: https://treasury.un.org/operationalrates/OperationalRates.php).

Оплата буде здійснена в валюті рахунку, згідно операційного курсу ООН на дату здійснення платежу.

Постачальники послуг, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропозиції відповідно до специфікації товарів не пізніше 17:00 31.10.2019 року (дати закриття тендеру) разом із пакетом документів вказаних у Тендерній Документації.

Комерційну пропозицію необхідно подати у закритому конверті за адресою:

Міжнародна Організація з Міграції, Представництво в Україні

Комісія з оцінки тендерних пропозицій

вул. Михайлівська, 8

м. Київ, 01001

Україна

На конверті необхідно вказати номер тендеру та назву проекту:

Тендер: UA1-2019-1524

Назва: Постачання та встановлення (тестове середовище) обладнання для використання біометричних даних у візовій системі МЗС України

Разом із подачею оригіналів тендерних пропозицій, учасники повинні розмістити електронні версії документів на відкритому сервісі файлового обміну (Dropbox, Google Drive тощо) та  надіслати посилання для завантаження папки з файлами на електронну адресу iomkievtenders@iom.int не пізніше вказаного вище кінцевого часу подання пропозицій. В темі письма із посиланням для завантаження електронної версії пропозиції необхідно вказати:

UA1-2019-1524 – [вкажіть назву учасника (без дужок)] – Електронна пропозиція

Питання та запити довідкової інформації необхідно надсилати на електронну адресу

iomkievtenders@iom.int не пізніше ніж за 3 (три) робочі дні до вказаної дати подання пропозицій. В темі листа необхідно вказати:

UA1-2019-1524 ­– [вкажіть найменування учасника] – запит роз’яснення

Письмові копії відповіді МОМ (включаючи роз'яснення запиту, але без зазначення джерела запиту) будуть опубліковані на сайті МОМ в Україні для всіх потенційних учасників

(http://www. iom.org.ua/en/tenders/current-tenders).

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які тендерні пропозиції, відміняти процес закупівлі  або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання договору без зобов’язання інформувати учасників тендеру про причини.

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості