English | Українська

УВАГА! ТЕНДЕР ПОДОВЖЕНО! ТЕНДЕР НА НАДАННЯ ПОСЛУГ З РОЗРОБКИ ТА РОЗМІЩЕННЯ СОЦІАЛЬНОЇ РЕКЛАМИ В РАМКАХ КОМУНІКАЦІЙНОЇ КАМПАНІЇ З ФОРМУВАННЯ ПОЗИТИВНОГО ОБРАЗУ ВЕТЕРАНА КОНФЛІКТУ НА СХОДІ УКРАЇНИ (UA1-2019-3086)

Тема: УВАГА! ТЕНДЕР ПОДОВЖЕНО! ТЕНДЕР НА НАДАННЯ ПОСЛУГ З РОЗРОБКИ ТА РОЗМІЩЕННЯ СОЦІАЛЬНОЇ РЕКЛАМИ В РАМКАХ КОМУНІКАЦІЙНОЇ КАМПАНІЇ З ФОРМУВАННЯ ПОЗИТИВНОГО ОБРАЗУ ВЕТЕРАНА КОНФЛІКТУ НА СХОДІ УКРАЇНИ (UA1-2019-3086)
Опубліковано: 22.08.2019
Стан: закрите
Дата завершення: 
30.09.2019

Міжнародна організація з міграції (далі – «МОМ») запрошує Постачальників послуг до надання технічних та фінансових пропозицій щодо наступних послуг: Розробка та розміщення соціальної реклами в рамках комунікаційної кампанії з формування позитивного образу ветерана конфлікту на Сході України в рамках проекту «Підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України та їхніх сімей», що фінансується Європейським Союзом, для чого складається цей Запит пропозицій (ЗП).

Детальна інформація про послуги представлена у доданому Технічному завданні (ТЗ).

Постачальника послуг буде обрано у відповідності до процедур відбору МОМ.

ЗП включає наступні документи:

Частина I: Інструкції для Постачальників послуг

Частина II: Технічна пропозиція - стандартні форми

Частина III: Фінансова пропозиція - стандартні форми

Частина IV: Технічне завдання

Частина V: Типовий Договір про надання послуг

Додаток А. Інформаційний листок постачальника

Додаток В. Кодекс поведінки постачальника

Додаток С. Декларація про тендерне забезпечення

Додаток D. Забезпечення авансового платежу (банківська гарантія)

Додаток Е. Перелік документів тендерної пропозиції

До Запиту пропозицій додається Інструкція для постачальників послуг, яка включає в себе кваліфікаційні, технічні та адміністративні вимоги, зразки форм, яких постачальникам необхідно дотримуватися, щоб підготувати та представити свої тендерні пропозиції на розгляд МОМ.

Пропозиції для надання Комісії мають бути дійсні протягом 45 (сорока п’яти) календарних днів з дня відкриття комерційних пропозицій (наступний робочий день після кінцевого терміну подання пропозицій) та повинні супроводжуватися Декларацією тендерного забезпечення (Додаток С).

Завірені підписом та печаткою технічні та фінансові пропозиції, разом із підтверджуючими документами згідно з нижчезазначеним переліком повинні бути подані до 12:00 23 вересня 2019 р. в електронному вигляді на електронну адресу: iomkievtenders@iom.int зазначивши в темі листа:

UA1-2019-3086– [найменування учасника (без дужок)] – Електронна пропозиція

Звертаємо Вашу увагу, що загальний розмір файлів у вкладенні повідомлення не повинен перевищувати 5 Мб. В протидежному випадку постачальники повинні розмістити електронні версії документів на відкритому сервісі файлового обміну, що не вимагає реєстрації (Dropbox, OneDrive тощо), та надіслати на електронну адресу посилання для завантаження папки з файлами.

Пропозиції, надані пізніше вказаного терміну, не прийматимуться до розгляду.

Разом з електронною версією завіреної підписом та печаткою комерційної пропозиції (технічної та фінансової) компанії, зацікавлені в участі у тендері надають наступну підтверджуючу інформацію та скановані копіїї завірених супроводжуючих документів документів.

Повний перелік документів, що становляться частину пропозиції і мають бути надані постачальником наведено у Додатку Е даного Запиту Пропозицій.

Ціни на послуги вказуються у гривні, без ПДВ. Послуги, що закуповуються за цим тендером, є міжнародною технічною допомогою, яка надається в рамках проекту, зареєстрованого в Міністерстві економічного розвитку та торгівлі України (реєстраційна картка №4074 від 08.04.2019) і підлягають звільненню від податку на додану вартість (ПДВ). Пропозиції з ПДВ будуть відхилені.

Усі виплати будуть здійснюватися у гривні. Проте, якщо переможець тендеру зареєстрований поза межами Україні, розрахункова вартість, що підлягає оплаті, може бути конвертована у долар США або євро згідно офіційного обмінного курсу валют ООН, чинного на момент здійснення платежу. Для інформації постачальникам послуг обмінний курс валют ООН наведено за посиланням: https://treasury.un.org/operationalrates/OperationalRates.php

Важлива інформація для Постачальників Послуг: Орієнтовна вартість послуг, закупівля яких здйснюється в рамках тендеру становить не більше ніж 33,000.00 євро згідно офіційного обмінного курсу валют ООН, чинного на момент подання пропозиції.

Питання та запити довідкової інформації необхідно надсилати на електронну адресу: iomkievtenders@iom.int не пізніше, ніж за 3 (три) робочих дні до дати завершення тендеру. В темі листа необхідно вказати:

UA1-2019-3086 – Запит за роз’ясненнями, до уваги Павлюка Дмитра

МОМ надасть відповідь на запит письмово електронним листом. У разі необхідності внесення суттєвих змін або роз’яснень, викликаних запитом, письмові копії відповіді МОМ (включаючи роз'яснення запиту, але без зазначення джерела запиту) будуть опубліковані у відповідному розділі на сайті МОМ в Україні для всіх потенційних учасників (http://www.iom.org.ua/en/tenders/current-tenders).

Пропозиції, надані пізніше вказаного терміну, не будуть прийматися до розгляду.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які пропозиції, відміняти процес відбору або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання Угоди без жодних зобов’язань по відношенню до Постачальників послуг.

Представництво МОМ в Україні

Тендерна документація: 
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості