English | Українська

Увага! Тендер подовжено! Технічне завдання оновлено.Тендер на сервісне обслуговування автопарку Міжнародної організації з міграції (UA1-2019-243)

Тема: Увага! Тендер подовжено! Технічне завдання оновлено.Тендер на сервісне обслуговування автопарку Міжнародної організації з міграції (UA1-2019-243)
Опубліковано: 12.09.2019
Стан: закрите
Дата завершення: 
30.10.2019

Представництво Міжнародної організації з міграції в Україні (надалі іменується "МОМ в Україні") має намір найняти Постачальника послуг щодо сервісного обслуговування автопарку Міжнародної організації з міграції (МОМ), Представництва в Україні, а саме автомобілів марки «Audi», «Suzuki», «Mitsubishi», «Volkswagen» та «Toyota», включно з технічним обслуговуванням та ремонтом, а тому оголошує цей Запит пропозицій (ЗП).

МОМ в Україні, через свою Комісію з оцінки тендерних пропозицій і контрактів (надалі іменується "Комісією"), запрошує Учасників тендеру надати Технічну та Фінансову пропозицію щодо Послуг сервісного обслуговування автопарку Міжнародної організації з міграції (МОМ), Міссії в Україні, а саме автомобілів марки «Audi», «Suzuki», «Mitsubishi», «Volkswagen» та «Toyota», включно з технічним обслуговуванням та ремонтом. Детальніша інформація про послуги, які будуть надаватися, наведена у Технічному завданні (ТЗ), що додається.

Постачальник послуг обиратиметься відповідно до описаних у цьому ЗП процедур вибору на основі якості та вартості.

ЗП включає наступні документи:

Розділ І. Запрошення до участі

Розділ ІІ. Інструкції для Учасників тендеру

Розділ ІІІ. Технічна пропозиція - Стандартні форми

Розділ ІV. Фінансова пропозиція - Стандартні форми

Розділ V. Технічне завдання

Розділ VІ. Стандартна форма Контракту

Додаток А.      Інформаційний листок постачальника                                            

Додаток Б.      Кодекс поведінки постачальника    

Пропозиції необхідно вручити Комісії особисто або надіслати поштою на адресу:

                  Міжнародна організація з міграції

                  Представництво в Україні

                  До уваги: Відділу закупівель

                  Вул. Михайлівська, 8

                  Київ, 01001

не пізніше, ніж 18:00, 30 жовтня 2019 р. Пропозиції подані з запізненням розглядатися не будуть

Разом із поданням оригіналів тендерних пропозицій, постачальники повинні розмістити електронні версії документів на відкритому сервісі файлового обміну (Dropbox, OneDrive тощо) та надіслати посилання для завантаження папки з файлами на електронну адресу iomkievtenders@iom.int не пізніше 18:00, 30 жовтня 2019. У темі листа із посиланням для завантаження електронної версії пропозиції необхідно вказати: UA1-2019-243 – [найменування учасника (без дужок)] – Електронна пропозиція

Детальнішу інформацію зацікавлені Учасники тендеру можуть отримати за електронною адресою iomkievtenders@iom.int із зазначенням наступного:

UA1-2019-243 - [назва компанії Постачальника послуг] – Запит за роз’ясненнями (до уваги Худік Ксенії)

Запити повинні бути надіслані не пізніше ніж за 5 робочих днів до кінцевого терміну подання пропозицій.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які тендерні пропозиції, відміняти процес закупівлі  або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання договору без зобов’язання інформувати учасників тендеру про причини.

Тендерна документація: 
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості