English | Українська

УВАГА! ТЕНДЕР ПОДОВЖЕНО! ТЕНДЕР НА НАДАННЯ ПОСЛУГ ІЗ СТВОРЕННЯ ПІЛОТНОГО ПРОГРАМНО-АПАРАТНОГО КОМПЛЕКСУ "РОЗПІЗНАВАННЯ ОБЛИЧЧЯ" ДЛЯ ПОТРЕБ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ (UA-2019-1639)

Тема: УВАГА! ТЕНДЕР ПОДОВЖЕНО! ТЕНДЕР НА НАДАННЯ ПОСЛУГ ІЗ СТВОРЕННЯ ПІЛОТНОГО ПРОГРАМНО-АПАРАТНОГО КОМПЛЕКСУ "РОЗПІЗНАВАННЯ ОБЛИЧЧЯ" ДЛЯ ПОТРЕБ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ (UA-2019-1639)
Опубліковано: 23.10.2019
Стан: закрите
Дата завершення: 
06.12.2019

Міжнародна організація з міграції, Представництво в Україні (далі - МОМ), в рамках проекту «Підтримка управління міграцією та притулком в Україні», що реалізується МОМ за підтримки Європейського Союзу, запрошує зацікавлені компанії до участі в тендері на надання послуг із створення пілотного ПАК "Розпізнавання обличчя" для потреб Державної прикордонної служби України.

Детальна інформація з приводу цього тендеру знаходиться в архіві з тендерною документацією нижче.

До Запиту пропозицій додається Загальна інструкція для постачальників послуг, яка включає в себе кваліфікаційні, технічні та адміністративні вимоги, зразки форм, яких постачальникам необхідно дотримуватися, щоб підготувати та представити свої тендерні пропозиції на розгляд МОМ.

Документація Запиту пропозицій включає наступні документи:

Частина I.       Загальна інструкція для Постачальників послуг

Частина II.      Стандартні форми Технічної пропозиції (ФТП-1 – ФТП-6)

Частина ІІІ.     Стандартні форми Фінансової пропозиції (ФФП-1 – ФФП-2)

Частина IV.     Технічне завдання

Додаток A       Кодекс поведінки Постачальника

Додаток B       Інформаційний листок Постачальника

Додаток C       Декларація про тендерне забезпечення

Додаток D       Типовий Договір

Компанії, зацікавлені в участі у тендері, надають наступну підтверджувальну інформацію та документи як невід’ємну частину своєї Пропозиції:

 1. Стандартні форми Технічної пропозиції:
 • ФТП-1: Форма Технічної пропозиції;
 • ФТП-2: Профіль учасника;
 • ФТП-3: Коментарі та пропозиції;
 • ФТП-4: Технічний підхід, методологія, план роботи, команда;
 • ФТП-5: Резюме фахівців;
 • ФТП-6: Графік роботи;
 1. Стандартні форми Фінансової пропозиції:
 • ФФП-1: Форма Фінансової пропозиції;
 • ФФП-2: Підсумкова таблиця витрат;
 1. Кодекс поведінки постачальника (Додаток А);
 2. Інформаційний листок Постачальника (Додаток В);
 3. Декларація про тендерне забезпечення (Додаток С);
 4. Письмова (у довільній формі) згода учасника укласти Договір за типовим шаблоном МОМ (Додаток D) у разі обрання учасника переможцем тендеру;
 5. Свідоцтво про реєстрацію компанії державними органами в Україні або за її межами;
 6. Підтвердження статусу платника податків, виданого відповідним державним органом в Україні або за її межами;
 7. Чинне підтвердження відсутності заборгованостей із сплати податків та зборів (довідка про відсутність заборгованості зі сплати податків та зборів);
 8. Довідка банку про відкриття банківських рахунків і наявну кредиторську заборгованість;
 9. Якщо учасником планується залучення субпідрядника, учасник надає додаткові документи щодо такого субпідрядника: ФТП-2, ФТП-5 та свідоцтво про реєстрацію компанії-субпідрядника.

Пропозиція учасника повинна бути дійсною не менше 45 (сорока п’яти) календарних днів з дня відкриття тендерних пропозицій (як правило, наступний робочий день за днем закриття тендеру), про що повинно бути чітко зазначено в тендерній пропозиції. Ціни мають бути зазначені в Євро без ПДВ. Пропозиції з ПДВ будуть відхилені.

При розрахунку цін та загальної вартості пропозиції в Євро необхідно використовувати виключно операційний курс ООН на дату проведення розрахунку (поточне значення курсу можна знайти за посиланням: https://treasury.un.org/operationalrates/OperationalRates.php). Цінові пропозиції, що не відповідають зазначеним вище вимогам, не будуть розглянуті МОМ.

Постачальники повинні розмістити електронні версії документів на відкритому сервісі файлового обміну (Dropbox, OneDrive тощо) та надіслати посилання для завантаження папки з файлами на електронну адресу iomkievtenders@iom.int не пізніше 15:00 06 грудня 2019 року. У темі листа із посиланням для завантаження електронної версії пропозиції необхідно вказати: UA1-2019-1639 – [найменування учасника (без дужок)] – Електронна пропозиція.

Довідки за е-поштою: iomkievtenders@iom.int із зазначенням у темі повідомлення: «Запит за роз’ясненнями UA1-2019-1639 / до уваги Качалова Максима». Запит повинен бути надісланий не пізніше ніж за 3 (три) робочі дні до кінцевого терміну подання пропозицій.

Надання послуг відбуватиметься в рамках офіційно зареєстрованого проекту міжнародної технічної допомоги (реєстраційна картка проекту 3632-02 від 26.06.2018), що, відповідно до постанови КМУ від 15.02.2002 №153, є підставою для отримання постачальником податкових пільг, зокрема, звільнення від нарахування ПДВ, що передбачено діючим законодавством та міжнародними договорами України. Офіційні роз’яснення ДФС України з цього приводу можна знайти за посиланнями:

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які пропозиції, скасовувати процес відбору або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання Договору без жодних зобов’язань по відношенню до Постачальників послуг.

Тендерна документація: 
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості