English | Українська

УВАГА! ДАТУ ЗАВЕРШЕННЯ ТЕНДЕРУ ПОДОВЖЕНО! ОПУБЛІКОВАНО ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЮЛЕТЕНЬ! ТЕНДЕР НА ПОСТАЧАННЯ ПЛАТФОРМИ ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ ТА ВІДЕОКАМЕР ДЛЯ ПОТРЕБ ДЕРЖАВНОЇ ФІСКАЛЬНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ (UA-2019-1624)

Тема: УВАГА! ДАТУ ЗАВЕРШЕННЯ ТЕНДЕРУ ПОДОВЖЕНО! ОПУБЛІКОВАНО ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЮЛЕТЕНЬ! ТЕНДЕР НА ПОСТАЧАННЯ ПЛАТФОРМИ ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ ТА ВІДЕОКАМЕР ДЛЯ ПОТРЕБ ДЕРЖАВНОЇ ФІСКАЛЬНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ (UA-2019-1624)
Опубліковано: 04.11.2019
Стан: закрите
Дата завершення: 
29.11.2019

Міжнародна організація з міграції, Представництво в Україні (далі - МОМ), в рамках проекту «Впровадження автоматизованої системи інтелектуального відеоконтролю в автомобільному пункті пропуску «Нова Гута – Нові Яриловичі» на білорусько-українському кордоні (IVCO)», що реалізується МОМ за підтримки Європейського Союзу, запрошує зацікавлені компанії до участі в тендері на постачання платформи відеоспостереження та відеокамер для потреб Державної фіскальної служби України.

Детальна інформація з приводу цього тендеру знаходиться в архіві з тендерною документацією нижче.

Увага! Опубліковано Інформаційний бюлетень 1624-01 від 13 листопада 2019 року!

Документація Запиту пропозицій включає наступні документи:

Розділ I.          Загальна інструкція для Постачальників

Розділ II.         Стандартні форми

Додаток А    Форма тендерної пропозиції

Додаток B    Прайс-лист

Додаток С    Технічна специфікація

Додаток D    Типовий Договір

Додаток E    Перелік постачальників послуг з гарантійного обслуговування

Додаток F    Кодекс поведінки постачальника

Додаток G    Інформаційний листок Постачальника

Додаток H    Декларація про тендерне забезпечення

Компанії, зацікавлені в участі у тендері, надають наступну підтверджувальну інформацію та документи як невід’ємну частину своєї Пропозиції:

a)      Форма тендерної пропозиції (Додаток А);

b)      Прайс-лист (додаток В);

c)      Технічна специфікація (Додаток С);

d)      Письмова (у довільній формі) згода учасника укласти Договір за типовим шаблоном МОМ (Додаток D) у разі обрання учасника переможцем тендеру;

e)      Перелік постачальників послуг з гарантійного обслуговування (Додаток Е);

f)       Кодекс поведінки постачальника (Додаток F), скріплений підписом та печаткою, за наявності;

g)      Інформаційний листок Постачальника (Додаток G), скріплений підписом та печаткою, за наявності;

h)      Декларація про тендерне забезпечення (Додаток H);

i)        Профіль компанії (загальна презентація діяльності, досвіду учасника та рекомендацій);

j)        Свідоцтво про реєстрацію компанії державними органами в Україні або за її межами;

k)      Підтвердження статусу платника податків, виданого відповідним державним органом в Україні або за її межами;

l)        Чинне підтвердження відсутності заборгованостей із сплати податків та зборів (довідка про відсутність заборгованості зі сплати податків та зборів);

m)    Авторизаційна форма виробника, копії документів, підтверджуючих статус офіційного або авторизованого реселера / партнера / дистриб’ютора виробника запропонованого обладнання;

n)      Копії документів, що підтверджують якість запропонованого обладнання, наприклад сертифікат якості, декларація відповідності, сертифікат дослідження конструкції тощо.

Пропозиція учасника повинна бути дійсною не менше 60 (шістдесяти) календарних днів з дня відкриття тендерних пропозицій, про що повинно бути чітко зазначено в тендерній пропозиції. Ціни мають бути зазначені в Євро без ПДВ на умовах доставлення DDP (INCOTERMS 2010). Пропозиції з ПДВ будуть відхилені.

При розрахунку цін та загальної вартості пропозиції в Євро необхідно використовувати виключно операційний курс ООН на дату проведення розрахунку (поточне значення курсу можна знайти за посиланням: https://treasury.un.org/operationalrates/OperationalRates.php). Цінові пропозиції, що не відповідають зазначеним вище вимогам, не будуть розглянуті МОМ.

Пропозицію та всі підтверджувальні документи необхідно в запечатаному конверті, (з поміткою «Тендер UA1-2019-1624 - Постачання платформи відеоспостереження та відеокамер для потреб Державної фіскальної служби України») доставити не пізніше 15:00 29 листопада 2019 року за адресою:

Міжнародна Організація з Міграції, Представництво в Україні, Відділ закупівель

вул. Михайлівська, 8, м. Київ, 01001, Україна

Разом із поданням оригіналів тендерних пропозицій, постачальники повинні розмістити електронні версії документів на відкритому сервісі файлового обміну (Dropbox, OneDrive тощо) та  надіслати посилання для завантаження папки з файлами на електронну адресу iomkievtenders@iom.int не пізніше 15:00 29 листопада 2019 року. У темі листа із посиланням для завантаження електронної версії пропозиції необхідно вказати: UA1-2019-1624 – [найменування учасника (без дужок)] – Електронна пропозиція.

Компанії, зацікавлені в участі в тендері, можуть надсилати питання, пов’язані з тендерною документацією та / або технічними специфікаціями, для відповіді тендерним комітетом МОМ електронною поштою на адресу: iomkievtenders@iom.int не пізніше 3 (трьох) робочих днів до закінчення остаточного терміну подання тендерних пропозицій, зазначивши у темі листа: «Запит щодо роз’яснень UA-2019-1624, до уваги Качалова Максима». МОМ надасть відповідь учаснику електронним листом, а у разі необхідності внесення змін або роз’яснень, викликаних запитом, МОМ опублікує своє пояснення на офіційному веб-сайті МОМ для ознайомлення всіх потенційних учасників без зазначення джерела запиту (http://www.iom.org.ua/ua/tenders/current-tenders).

Поставка Товару виконуватиметься в рамках офіційно зареєстрованого проекту міжнародної технічної допомоги, що, відповідно до постанови КМУ від 15.02.2002 №153, є підставою для отримання постачальником податкових пільг, зокрема, звільнення від нарахування ПДВ, що передбачено діючим законодавством та міжнародними договорами України. Офіційні роз’яснення ДФС України з цього приводу можна знайти за посиланнями:

·                     http://www.sfs.gov.ua/baneryi/podatkovi-konsultatsii/konsultatsii-dlya-yuridichnih-osib/69266.html

·                     http://www.sfs.gov.ua/baneryi/podatkovi-konsultatsii/konsultatsii-dlya-yuridichnih-osib/69076.html

·                     http://www.sfs.gov.ua/baneryi/podatkovi-konsultatsii/konsultatsii-dlya-yuridichnih-osib/69020.html

·                     http://www.sfs.gov.ua/baneryi/podatkovi-konsultatsii/konsultatsii-dlya-yuridichnih-osib/68434.html

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які пропозиції, скасовувати процес відбору або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання Договору без жодних зобов’язань по відношенню до Постачальників послуг.

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості