English | Українська

УВАГА! Надано відповіді на запитання. Процедуру подання пропозицій змінено! Тендер подовжено! Тендер на виконання робіт із комплексної реновації будівлі розташованої на території Навчального Центру ДПСУ в с. Оршанець (Черкаська обл.) (UA1-2020-1240)

Тема: УВАГА! Надано відповіді на запитання. Процедуру подання пропозицій змінено! Тендер подовжено! Тендер на виконання робіт із комплексної реновації будівлі розташованої на території Навчального Центру ДПСУ в с. Оршанець (Черкаська обл.) (UA1-2020-1240)
Опубліковано: 11.03.2020
Стан: закрите
Дата завершення: 
30.04.2020

Міжнародна Організація з Міграції (МОМ), представництво в Україні, в рамках проекту міжнародної технічної допомоги, що реалізується МОМ за підтримки міжнародних Донорів, запрошує до участі у тендері на виконання робіт із комплексної реновації будівлі розташованої на території Навчального Центру Державної прикордонної служби України у с. Оршанець (Черкаська обл.).

Тендерна процедура відбуватиметься відповідно до правил та процедур МОМ.

Пакет документів тендерної документації та інструкції для  учасників тендеру можна завантажити за посиланням у кінці цього тендерного оголошення.

Виконання ремонтних робіт проводитиметься в рамках офіційно зареєстрованого проекту міжнародної технічної допомоги, що відповідно до діючого законодавства, є підставою для звільнення від оподаткування ПДВ робіт, що виконуються в рамках проекту.

Юридичній особи або фізичні особи-підприємці, зацікавлені прийняти участь у даному тендері, мають надати пакет кваліфікаційних документів в якості попереднього підтвердження участі у тендері.

Попереднє підтвердження має бути надано не пізніше 17:00 01.04.2020.

Попереднє підтвердження не буде розглядатися як зобов’язання участі в тендері, та може бути відкликано учасником у будь-який момент до вказаної кінцевої дати надання комерційних пропозицій.

Учасники повинні розмістити електронні версії (скан-копії) усіх документів попереднього підтвердження на відкритому сервісі файлового обміну (Dropbox, Google Drive тощо) та  надіслати посилання для завантаження папки з файлами на електронну адресу iomkievtenders@iom.int не пізніше вказаного кінцевого часу подання (зверніть увагу, що посилання не має вимагати реєстрації для завантаження файлів). В темі письма із посиланням для завантаження електронної версії пропозиції необхідно вказати:

UA1-2020-1240 - повне найменування учасника - попереднє підтвердження участі у тендері

Зверніть увагу, що повне технічне завдання (робочий проект) на виконання  робіт буде надано тільки тим учасникам, що надали попереднє підтвердження разом із Декларацією про конфіденційність та нерозголошення, відповідно до стандартного шаблону МОМ. МОМ залишає за собою право не допускати до участі у тендері учасників, які не надали Декларацію про конфіденційність та нерозголошення.

МОМ не нестиме жодної відповідальності за неналежне або несвоєчасне інформування тих учасників, які не надали попереднє підтвердження участі у тендері.

Тендерні пропозиції повинні бути дійсні протягом 60 календарних днів після подання та повинні бути доставлені до Комісії з оцінки тендерних пропозицій та контрактів МОМ (“Комісія”) не пізніше 15:00 30.04.2020, що вважається кінцевим часом подання пропозицій.

Повний пакет оригіналів документів пропозиції необхідно доставити за адресою:

Міжнародна організація з міграції, Представництво в Україні

вул. Михайлівська 8

м. Київ, 01001

Україна

Разом із подачею оригіналів тендерних пропозицій, учасники повинні розмістити електронні версії усіх документів, включно із скан-копією тендерної гарантії, на відкритому сервісі файлового обміну (Dropbox,  Google Drive тощо)  та  надіслати посилання для завантаження папки з файлами  на електронну адресу iomkievtenders@iom.int не пізніше вказаного кінцевого часу подання пропозицій (зверніть увагу, що посилання не має вимагати реєстрації для завантаження файлів). В темі письма із посиланням для завантаження електронної версії пропозиції необхідно вказати:

UA1-2020-1240 - повне найменування учасника - Електронна пропозиція

МОМ залишає за собою право відхилити будь-які або усі тендерні пропозиції, подані після вказаного кінцевого часу подання.

Потенційний учасник тендеру, який потребує будь-якого роз’яснення щодо тендерної документації, може надати письмовий запит в МОМ на електронну адресу тендерного комітету МОМ: iomkievtenders@iom.int

В темі листа-запиту необхідно вказати:

UA1-2020-1240 – найменування учасника – Запит роз’яснення

МОМ надасть відповідь в письмовому вигляді на запит щодо роз’яснення тендерної документації, якщо такий запит був отриманий не пізніше, ніж за п'ять (5) робочих дні до кінцевого терміну подання тендерних пропозицій. Письмові копії відповіді МОМ надсилаються всім  потенційним учасникам тендеру, які отримали тендерну документацію (в тому числі опис запиту, але джерело запиту не розголошується).

Подаючи свою комерційну пропозицію учасники підтверджують свою згоду та готовність до підписання стандартного Договору про виконання будівельних робіт МОМ, шаблон якого наведено у даній Тендерній Документації, у випадку обрання переможцем тендеру.

МОМ закликає учасників відвідати об’єкт виконання робіт перед калькуляцією кошторисів. МОМ жодним чином не нестиме відповідальності та не компенсуватиме будь-які витрати учасників тендеру, пов’язані із відвіданням об’єкту виконання робіт або підготовкою та поданням офіційної пропозиції.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які тендерні пропозиції, відміняти процес закупівлі  або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання договору без зобов’язання інформувати учасників тендеру про причини.

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості