English | Українська

УВАГА! КОНКУРС ПОДОВЖЕНО! Оголошення про конкурс серед неурядових організацій (UA1-2020-1442)

Тема: УВАГА! КОНКУРС ПОДОВЖЕНО! Оголошення про конкурс серед неурядових організацій (UA1-2020-1442)
Опубліковано: 25.06.2020
Стан: закрите
Дата завершення: 
17.07.2020

Міжнародна організація з міграції (надалі МОМ) запрошує профільні неурядові організації (НУО) до висловлення своєї зацікавленості в участі у якості партнерів-виконавців проектів «Регіональна програма протидії торгівлі людьми, Фаза 2» за фінансування міністерства закордонних справ Норвегії та проекту «Протидія торгівлі людьми в Україні (СТІР ІІ Phase 3)» за фінансування  Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) за фінансування Уряду Японії, для втілення яких оголошується конкурс.

МOM запрошує зацікавлених та кваліфікованих партнерів із Чернігівської, Черкаської, Полтавської, Запорізької, Дніпропетровської, Миколаївської, Херсонської, Одеської, Тернопільської, Львівської, Івано-Франківської, Закарпатської, Волинської, Рівненської, Житомирської, Хмельницької, Чернівецької, Вінницької, Кировоградської, Харківської, Київської, Сумської, Донецької та Луганської областей подавати проектні пропозиції та бюджети до них з наступної тематики: «Впровадження  Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в умовах децентралізації».

Проект буде втілено за наявності необхідного фінансування.

Партнери-виконавці обиратимуться відповідно до процедур відбору за принципами якості / вартості, опис яких надано в цьому оголошенні про конкурс.

Технічне завдання (ТЗ) містить детальну інформацію про навчання та підтримку бенефіціарів проекту. Бюджет пропозиції має подаватися в українській гривні без ПДВ.

Оголошення про конкурс містить наступні документи:

  1. Запрошення до участі;
  2. Інструкція для партерів-виконавців;
  3. Додаток 1 – Технічне завдання;
  4. Додаток 2 –  Інформаційний листок  учасника та Кодекс поведінки постачальника;
  5. Додаток 3 – Шаблон Угоди про реалізацію проекту;
  6. Додаток 4 – Форми проектної пропозиції;
  7. Додаток 5 – Бюджет проектної заявки – стандартні форми.

Проектні заявки мають бути надіслані у електронному вигляді не пізніше 12:00, 17 липня 2020 року на адресу: iomkievtenders@iom.int, або, якщо розмір файлу перевищує 5 Мб, необхідно розмістити електронні версії документів, на відкритому сервісі файлового обміну (Dropbox, OneDrive тощо).

Заявки, надані пізніше вказаного терміну, не прийматимуться до розгляду.

У темі електронного повідомлення необхідно чітко вказати номер та тему проекту:

UA1-2020-1442 Впровадження  Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в умовах децентралізації _Назва організації.

Довідки за е-поштою: iomkievtenders@iom.int.

У темі електронного листа щодо отримання довідки має бути зазначено наступне: 

UA1-2020-1442-питання за запитом пропозицій, до уваги Віталія Кравченко_Haзва НУО

Процес відбору партнерів-виконавців проекту буде проводитися у період, визначений після підтвердження фінансування, та може включати особисту зустріч з персоналом організації у представництві МОМ.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти проектні заявки, а також анулювати процес відбору, та відхиляти всі проектні заявки в будь-який час до підписання Угоди. При цьому МОМ не нестиме жодних зобов’язань перед учасниками відбору та партнерами-виконавцями.

Тендерна документація: 
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості