English | Українська

Увага! Тендер подовжено! Тендер на послуги загального страхування відповідальності перед третіми особами для МОМ, Представництва в Україні на один календарний рік (UA1-2020-110)

Тема: Увага! Тендер подовжено! Тендер на послуги загального страхування відповідальності перед третіми особами для МОМ, Представництва в Україні на один календарний рік (UA1-2020-110)
Опубліковано: 10.08.2020
Стан: закрите
Дата завершення: 
07.09.2020

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні з 10 серпня 2020 року оголошує тендер на послуги загального страхування відповідальності перед третіми особами для МОМ, Представництва в Україні на один календарний рік (UA1-2020-110).

Процедура тендеру буде відбуватися за правилами Міжнародної організації з міграції.

Просимо прийняти до уваги, що Тендер складається з двох (2) окремих лотів. Комерційна пропозиція повинна бути дійсною не менше 60 (шістидясяти) календарних днів з дати закриття тендеру, про що повинно бути зазначено в комерційній пропозиції.

Ціни повинні бути вказані в доларах США без ПДВ. Мовою пропозиції повинна бути англійська або українська.

Будь ласка, візьміть до уваги, що для того, щоб надати Фінансову Пропозицію, зацікавлені сторони повинні запросити Додаток 1 (Перелік і опис приміщень МОМ, що мають бути покриті загальним страхуванням відповідальності перед третіми особами) та Шаблон пропозиції з розподілом витрат до цієї Тендерної Документації  надіславши на електронну адресу iomkievtenders@iom.int наступні документи: профайл компанії; свідоцтво про реєстрацію компанії державними органами в Україні або за її межами; дійсні Дозволи / ліцензії державного зразка; перелік офісів компанії; перелік основних угод укладених Компанією за останні 5 років до 18:00, 07 вересня 2020 року.

При підготовці фінансової пропозиції учасники повинні використовувати офіційний шаблон пропозицій, що включений до цієї Тендерної Документації. 

Компанії повинні надіслати свої електронні комерційні пропозиції на електронну адресу iomkievtenders@iom.int разом із пакетом супроводжуючих документів (всі документи, зазначені в параграфі 11.1. Тендерної Документації) та зазначивши у темі листа номер та назву тендеру:

 «UA1-2020-110 - Послуги загального страхування відповідальності перед третіми особами_Назва компанії».

Звертаємо Вашу увагу, що загальний розмір файлів, які надсилаються в одному повідомленні, не повинен перевищувати 7 Мб. В іншому випадку, необхідно завантажити файли на будь-який відкритий сервіс файлового обміну (Dropbox, OneDrive тощо), що не вимагає реєстрації, та надіслати посилання для завантаження папки з файлами.

Всі питання слід надсилати на е-пошту:iomkievtenders@iom.int. з темою:

UA1-2020-110 - питання за запитом пропозицій, до уваги Валентина Лукашенко

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які тендерні пропозиції, відміняти процес закупівлі  або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання договору без зобов’язання інформувати учасників тендеру про причини.

Тендерна документація: 
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості