English | Українська

УВАГА! НАДАНО ВІДПОВІДІ! ТЕНДЕР НА РОЗРОБКУ Й РОЗМІЩЕННЯ СОЦІАЛЬНОЇ РЕКЛАМИ В РАМКАХ ІНФОКАМПАНІЇ ЩОДО ВАЖЛИВОСТІ Й НЕОБХІДНОСТІ ПСИХІЧНОГО ЗДОРОВ'Я ТА ПСИХОЛОГІЧНОЇ ПІДТРИМКИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ COVID-19 СЕРЕД УРАЗЛИВИХ ГРУП НАСЕЛЕННЯ(UA-2020-1783)

Тема: УВАГА! НАДАНО ВІДПОВІДІ! ТЕНДЕР НА РОЗРОБКУ Й РОЗМІЩЕННЯ СОЦІАЛЬНОЇ РЕКЛАМИ В РАМКАХ ІНФОКАМПАНІЇ ЩОДО ВАЖЛИВОСТІ Й НЕОБХІДНОСТІ ПСИХІЧНОГО ЗДОРОВ'Я ТА ПСИХОЛОГІЧНОЇ ПІДТРИМКИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ COVID-19 СЕРЕД УРАЗЛИВИХ ГРУП НАСЕЛЕННЯ(UA-2020-1783)
Опубліковано: 27.08.2020
Стан: закрите
Дата завершення: 
18.09.2020

Міжнародна організація з міграції (далі – «МОМ») запрошує Постачальників послуг для надання технічних та фінансових пропозицій на наступні послуги Розробка та розміщення соціальної реклами в рамках інформаційної кампанії щодо важливості та необхідності психічного здоров'я та психологічної підтримки під час пандемії COVID-19 серед уразливих груп населення в рамках проекту «Внесок у гуманітарну діяльність, включену до Глобального плану МОМ зі стратегічної готовності та реагування на коронавірусну хворобу», що фінансується Бюро у справах народонаселення, біженців та міграції Державного департаменту США, для чого складається цей Запит пропозицій (ЗП).

Детальна інформація про послуги представлена у доданому Технічному завданні (ТЗ).

Постачальника послуг буде обрано у відповідності до процедур відбору МОМ.

ЗП включає наступні документи:

Частина I: Інструкції для Постачальників послуг

Частина II: Технічна пропозиція - стандартні форми

Частина III: Фінансова пропозиція - стандартні форми

Частина IV: Технічне завдання

Частина V: Типовий Договір про надання послуг

Додаток А. Інформаційний листок постачальника

Додаток В. Кодекс поведінки постачальника

Додаток С. Декларація про тендерне забезпечення

Додаток D. Забезпечення авансового платежу

Додаток Е. Перелік документів тендерної пропозиції

До Запиту пропозицій додається Інструкція для постачальників послуг, яка включає в себе кваліфікаційні, технічні та адміністративні вимоги, зразки форм, яких постачальникам необхідно дотримуватися, щоб підготувати та представити свої тендерні пропозиції на розгляд МОМ.

Пропозиції для надання Комісії мають бути дійсні протягом 60 (шістдесяти) календарних днів з дня відкриття комерційних пропозицій (наступний робочий день після кінцевого терміну подання пропозицій) та повинні супроводжуватися Декларацією тендерного забезпечення (Додаток С).

Завірені підписом та печаткою технічні та фінансові пропозиції, разом із підтверджуючими документами згідно з переліком у Додатку Е повинні бути подані до 11:00, 18 вересня 2020 рокy,  в електронному вигляді на електронну адресу: iomkievtenders@iom.int зазначивши в темі листа:

UA1-2020-1783– [найменування учасника (без дужок)] – Електронна пропозиція

Звертаємо Вашу увагу, що загальний розмір файлів у вкладенні повідомлення не повинен перевищувати 5 Мб. В протилежному випадку постачальники повинні розмістити електронні версії документів на відкритому сервісі файлового обміну, що не вимагає реєстрації (Dropbox, OneDrive тощо), та надіслати на електронну адресу посилання для завантаження папки з файлами.

Пропозиції, надані пізніше вказаного терміну, не прийматимуться до розгляду.

Разом з електронною версією завіреної підписом та печаткою комерційної пропозиції (технічної та фінансової) компанії, зацікавлені в участі у тендері надають підтверджуючу інформацію та скановані копії завірених супроводжуючих документів.  Повний перелік документів, що становляться частину пропозиції і мають бути надагі постачальником наведено у Додатку Е даного Запиту Пропозицій.

Ціни на послуги вказуються у гривні, без ПДВ. Пропозиції з ПДВ будуть відхилені.

Усі виплати будуть здійснюватися у гривні. Проте, якщо переможець тендеру зареєстрований поза межами Україні, розрахункова вартість, що підлягає оплаті, може бути конвертована у долар США або євро згідно офіційного обмінного курсу валют ООН, чинного на момент здійснення платежу.

Важлива інформація для Постачальників Послуг: Орієнтовна вартість послуг, закупівля яких здійснюється в рамках тендеру становить 150’000.00 дол. США (сто п’ятдесят тисяч доларів США) згідно офіційного обмінного курсу валют ООН, чинного на момент подання пропозиції.

Для інформації постачальникам послуг обмінний курс валют ООН наведено за посиланням: https://treasury.un.org/operationalrates/OperationalRates.php

Питання та запити довідкової інформації необхідно надсилати на електронну адресу: iomkievtenders@iom.int не пізніше, ніж за 3 (три) робочих дні до дати завершення тендеру. В темі листа необхідно вказати: UA1-2020-1783 – Запит за роз’ясненнями, до уваги Саханди Світлани

МОМ надасть відповідь на запит письмово електронним листом. У разі необхідності внесення суттєвих змін або роз’яснень, викликаних запитом, письмові копії відповіді МОМ (включаючи роз'яснення запиту, але без зазначення джерела запиту) будуть опубліковані у відповідному розділі на сайті МОМ в Україні для всіх потенційних учасників (http://www.iom.org.ua/en/tenders/current-tenders).

Пропозиції, надані пізніше вказаного терміну, не будуть прийматися до розгляду.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які пропозиції, відміняти процес відбору або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання Угоди без жодних зобов’язань по відношенню до Постачальників послуг.

Представництво МОМ в Україні

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості