English | Українська

УВАГА! ТЕНДЕР ПОДОВЖЕНО! НАДАНО ВІДПОВІДІ НА ЗАПИТАННЯ! ПРЕКВАЛІФІКАЦІЯ УЧАСНИКІВ ДЛЯ ТЕНДЕРУ НА РОЗРОБКУ ПОВНОЇ ПРОЕКТНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ ДЛЯ ПРОЕКТУ ЖИТЛО ДЛЯ ВПО (ПОБУДОВА ЖИТЛОВИХ БУДИНКІВ У м. КРАМАТОРСЬК ТА м. СЄВЄРОДОНЕЦЬК) (UA1-2020-1775)

Тема: УВАГА! ТЕНДЕР ПОДОВЖЕНО! НАДАНО ВІДПОВІДІ НА ЗАПИТАННЯ! ПРЕКВАЛІФІКАЦІЯ УЧАСНИКІВ ДЛЯ ТЕНДЕРУ НА РОЗРОБКУ ПОВНОЇ ПРОЕКТНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ ДЛЯ ПРОЕКТУ ЖИТЛО ДЛЯ ВПО (ПОБУДОВА ЖИТЛОВИХ БУДИНКІВ У м. КРАМАТОРСЬК ТА м. СЄВЄРОДОНЕЦЬК) (UA1-2020-1775)
Опубліковано: 28.08.2020
Стан: закрите
Дата завершення: 
18.09.2020

 

Міжнародна організація з міграції (МОМ) є провідною міжурядовою організацією у сфері міграції, що тісно співпрацює з урядовими, міжурядовими та неурядовими партнерами для забезпечення впорядкованого та гуманного управління міграцією, сприяння міжнародному співробітництву з питань міграції, допомагати в пошуку практичних рішень міграційних проблем та надавати гуманітарну допомогу мігрантам, що її  потребують, включаючи біженців та внутрішньо переміщених людей.

МОМ Україна реалізує 60-місячний проект у вибраних містах Донецької та Луганської областей – м. Краматорськ та м. Сєвєродонецьк, мета якого – забезпечити наявність доступного, сучасного та енергоефективного житлового фонду, зробивши його доступним для проживання вразливих категорій серед внутрішньо-переміщених  осіб (ВПО) та місцевих жителів.

Відповідно, МОМ має намір реалізувати житловий проект, побудувавши приблизно 700 квартир в обох регіонах, або приблизно 45,000 м2 житлової площі (корисна площа). Таким чином, попередньо кваліфіковані Заявники будуть запрошені взяти участь у тендері на розробку повної проектної документації на житлові будинки, як описано вище.

В рамках житлового проекту для ВПО МОМ запрошує до вираження зацікавленості (надалі – «ВЗ») з боку відповідних кваліфікованих та досвідчених консультантів/проектних бюро, з ціллю підтвердження зацікавленості у наданні всіх необхідних послуг розробки повного та детального інженерного проекту для будівництва багатоквартирних будинків, підготовки відповідної тендерної документації та наданні допомоги у технічній оцінці поданих заявок на виконання будівельних робіт.

Вичерпні інструкції для зацікавлених Заявників та стандартні форми можна завантажити за посиланням

http://ukraine.iom.int/ua/node/3249

Заявники подають запечатані конверти, що містять подання EoI, або зареєстрованою поштою, або вручну, не пізніше 16:00 (EEST) 18 вересня 2020 року. Запечатані конверти повинні бути чітко позначені наступним чином:

ВИРАЖЕННЯ ЗАЦІКАВЛЕНОСТІ – ПРОЕКТ ЖИТЛО ДЛЯ ВПО

UA1-2020-1775

ЗАЯВНИК:                                                                                            

та надіслані за адресою:

Міжнародна організація з міграції, Представництво в Україні

Відділ закупівель

вул. Михайлівська 8, м. Київ, 01001, Україна.

Разом із поданням оригіналів документів ВЗ Заявники мають розмістити електронні версії усіх документів ВЗ (скна-копії із підписом та печаткою) на будь-якому відкритому сервісі файлового обміну (One Drive, Google Drive, Dropbox тощо) та надіслати пряме посилання для завантаження пакету документів (посилання не має вимагати авторизації або реєстрації) на електронну адресу iomkievtenders@iom.int, не пізніше вказаного кінцевого строку подання.

У темі листа необхідно вказати:

UA1-2020-1775 - Найменування Заявника - Вираження зацікавленості

Зацікавлені Заявники можуть звертатись із будь-якими запитами, пов'язаними з цим Запитом, у письмовій формі (англійською чи українською) електронною поштою iomkievtenders@iom.int, вказавши в темі:

UA1-2020-1775 - Найменування Заявника - запит роз'яснення

Цей Запит до Вираження Зацікавленості не є запрошенням до участі у тендері. Таким чином, подання відповіді на цей Запит до Вираження Зацікавленості не гарантує автоматично, що Заявник отримає відповідне запрошення до участі у тендері. ВЗ будуть розглянуті на предмет основі основних технічних компетенцій, перевіреного досвіду, фінансових можливостей, реєстрації в державних органах та результатів перевірки загальної перевірки; закупівля послуг регулюється правилами та нормативами МОМ.

МОМ залишає за собою право відхилити будь-яку або всі подані ВЗ або скасувати Запит у будь-який час та не призначати жодних причин, та не несучи жодної відповідальності перед Заявниками.

 

Тендерна документація: 
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості