English | Українська

Увага! Тендер подовжено! Тендер на надання комплексного автомобільного страхового покриття, крім відповідальності, (КАСКО) для службових автомобілів Місії Європейського Союзу з прикордонної допомоги Молдові та Україні (EUBAM) (UA20-2020-057)

Тема: Увага! Тендер подовжено! Тендер на надання комплексного автомобільного страхового покриття, крім відповідальності, (КАСКО) для службових автомобілів Місії Європейського Союзу з прикордонної допомоги Молдові та Україні (EUBAM) (UA20-2020-057)
Опубліковано: 21.09.2020
Стан: закрите
Дата завершення: 
12.10.2020

Шановні Панове,

Представництво Міжнародної організації з міграції в Україні (надалі іменується "МОМ в Україні") має намір найняти Постачальника послуг для реалізації комплексного автомобільного страхового покриття, крім відповідальності, (КАСКО) для службових автомобілів Місії Європейського Союзу з прикордонної допомоги Молдові та Україні (EUBAM), а тому оголошує цей Запит пропозицій (ЗП).

МОМ в Україні, через свою Комісію з оцінки тендерних пропозицій і контрактів (надалі іменується "Комісією"), запрошує Учасників тендеру надати Технічну та Фінансову пропозицію щодо наступних Послуг: надання комплексного автомобільного страхового покриття, крім відповідальності, (КАСКО) для службових автомобілів Місії Європейського Союзу з прикордонної допомоги Молдові та Україні (EUBAM). Детальніша інформація про послуги, які будуть надаватися, наведена у Технічному завданні (ТЗ), що додається.

Постачальник послуг обиратиметься відповідно до описаних у цьому ЗП процедур вибору на основі якості та вартості.

ЗП включає наступні документи:

Розділ І. Запрошення до участі

Розділ ІІ. Інструкції для Учасників тендеру

Розділ ІІІ. Технічна пропозиція - Стандартні форми

Розділ ІV. Фінансова пропозиція - Стандартні форми

Розділ V. Технічне завдання

Розділ VІ. Базові положення, що мають бути включені до договору страхування

Додаток А. Інформаційний листок Постачальника

Додаток Б. Кодекс поведінки Постачальника

Пропозиції необхідно вручити Комісії особисто або надіслати поштою на адресу вул.Затишна, 13, м. Одеса, 65012, Україна (до уваги Відділу Закупівель) не пізніше, ніж 17:00 12 Жовтня 2020 р. Пропозиції подані з запізненням розглядатися не будуть.

Разом з оригіналом тендерної пропозиції компанії, зацікавлені до участі в тендері, надають наступну підтверджуючу інформацію та документи:

 1. Копії установчих документів (свідоцтва про державну реєстрацію, статуту).
 2. Довідка ЄДРПОУ.
 3. Лист від Банку про відкриття рахунку та відсутності боргів за кредитними платежами.
 4. Лист від Державної податкової адміністрації про відсутність боргів з виплати податків та зборів.
 5. Список експертного персоналу компанії, який буде безпосередньо приймати участь в розгляді страхових випадків МОМ.
 6. Копії ліцензії/й на право надання страхових послуг
 7. Копія свідоцтва платника податків.
 8. Рекомендації найбільших клієнтів (щонайменше трьох).
 9. Список судових спорів (поточних або завершених) на суму більше 150 тис. грн. (за останні 2 роки).
 10. Фінансова звітність компанії (баланс, звіт про фінансові результати, звіт про рух грошових коштів) за 2019 рік та за останній податковий період (6 місяців 2020 року) з відміткою податкового органу про прийняття.
 11. Заповнений та підписаний Інформаційний листок постачальника (шаблон додається окремим файлом).
 12. Кодекс поведінки постачальника (з підписом та печаткою) (шаблон додається окремим файлом).

Разом із подачею оригіналів тендерних пропозицій, учасники повинні розмістити електронні версії (скан-копії) усіх документів пропозиції, включно із скан-копією декларації про тендерне забезпечення, на будь-якому відкритому сервісі файлового обміну (Dropbox, Google Drive, OneDrive тощо), та надіслати посилання для завантаження

(яке не потребує реєстрації) папки з файлами на електронну адресу:

procurement@eubam.org

не пізніше вказаного кінцевого терміну подання пропозицій.

В темі листа із посиланням для завантаження електронної версії пропозиції необхідно вказати:

UA20-2020-057 – найменування Учасника – Електронна пропозиція

Будь які питання та запити довідкової інформації необхідно надсилати на електронну адресу procurement@eubam.org не пізніше, ніж за 3 (три) робочі дні до завершення вказаного кінцевого терміну подання пропозицій.

В темі листа-запиту необхідно вказати:

UA20-2020-057 – найменування Учасника ­– Запит за роз’яснення

МОМ надасть відповідь на запити письмово електронним листом. У разі необхідності внесення суттєвих змін або роз’яснень, викликаних запитом, письмові копії відповіді МОМ (включаючи роз'яснення запиту, але без зазначення джерела запиту) будуть опубліковані у відповідному розділі на сайті МОМ в Україні для всіх потенційних учасників (http://www.iom.org.ua/en/tenders/current-tenders).

Комісія залишає за собою право прийняти або відхилити будь-яку пропозицію, а також у будь-який момент анулювати процес відбору та відхилити усі пропозиції. При цьому Комісія не матиме жодних зобов’язань перед Учасниками тендеру.

З повагою,

Голова Комісії

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості