English | Українська

УВАГА! НАДАНО ВІДПОВІДІ НА ЗАПИТАННЯ! ТЕНДЕР НА НАДАННЯ ПОСЛУГ ІЗ РОЗРОБКИ КОНЦЕПЦІЇ ТА ПРОВЕДЕННЯ ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНОЇ ІНФОРМАЦІЙНОЇ КАМПАНІЇ З ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ, ВКЛЮЧАЮЧИ СТВОРЕННЯ СЕРІЇ НАВЧАЛЬНИХ ВІДЕОМАТЕРІАЛІВ (UA-2020-1536)

Тема: УВАГА! НАДАНО ВІДПОВІДІ НА ЗАПИТАННЯ! ТЕНДЕР НА НАДАННЯ ПОСЛУГ ІЗ РОЗРОБКИ КОНЦЕПЦІЇ ТА ПРОВЕДЕННЯ ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНОЇ ІНФОРМАЦІЙНОЇ КАМПАНІЇ З ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ, ВКЛЮЧАЮЧИ СТВОРЕННЯ СЕРІЇ НАВЧАЛЬНИХ ВІДЕОМАТЕРІАЛІВ (UA-2020-1536)
Опубліковано: 13.10.2020
Стан: закрите
Дата завершення: 
26.10.2020

Міжнародна організація з міграції (надалі МОМ) запрошує Постачальників послуг до надання технічних та фінансових пропозицій щодо наступних послуг: Розробка концепції та проведення загальнонаціональної інформаційної кампанії з протидії торгівлі людьми, включаючи створення серії навчальних відеоматеріалів.

Більш детальна інформація зазначена в прикріпленому архіві документації Запиту пропозицій нижче в оголошенні. 

ЗП включає наступні документи:

Розділ I. Інструкції для Постачальників послуг / Консалтингових фірм

Розділ II. Технічна пропозиція - стандартні форми

Розділ III. Фінансова пропозиція - стандартні форми

Розділ IV. Технічне завдання

Розділ V. Типова форма контракту

Технічне завдання (бриф) на розробку та проведення інформаційної кампанії наведено у Розділі IV.

За вимогою потенційним постачальникам буде надано розширений звіт з результатами якісного дослідження, в якому детально описано портрет цільової групи, особистісні характеристики осіб, які належать до групи ризику потрапляння в ситуацію торгівлі людьми, їхній спосіб життя, цінності та інтереси, поведінкові стратегії при пошуку роботи та працевлаштуванні. Для отримання звіту зацікавлені Постачальники послуг повинні надіслати запит на електронну адресу iomkievtenders@iom.int зазначивши в темі листа:

UA1-2020-1536 – [найменування учасника] – Запит детального портрету цільової аудиторії

Пропозиція Постачальника послуг повинна містити два (2) компоненти:

a)         Технічна пропозиція

b)         Фінансова пропозиція

Детальний перелік документів пропозиції наведено у п. 6 та 7 Інструкції для Постачальників послуг / Консалтингових фірм.

Подаючи пропозицію у відповідь на цей ЗП, Постачальник послуг погоджується укласти контракт, згідно з шаблоном наведеним у Розділі V, у разі повного або часткового прийняття МОМ поданої пропозиції.

Постачальники послуг повинні вказати вартість запропонованих послуг у гривні, без ПДВ. Пропозиції з ПДВ будуть відхилені.

Фінансова пропозиція має бути дійсною протягом 60 календарних днів.

Постачальники послуг повинні розмістити електронні версії Технічної та Фінансової Пропозицій (з підписами та печатками) у двох окремих папках на відкритому сервісі файлового обміну (Google Drive, Dropbox, OneDrive тощо) та надіслати посилання для завантаження папок з файлами двома електронними листами на електронну адресу iomkievtenders@iom.int не пізніше 14:00 (EET) 26.10.2020. У темах листів із посиланнями для завантаження електронних версій Технічної та Фінансової пропозиції необхідно вказати:

UA1-2020-1536 – Найменування учасника – Технічна пропозиція

UA1-2020-1536 – Найменування учасника – Фінансова пропозиція

Пропозиції, отримані після кінцевого терміну подання, не будуть прийняті до розгляду.

Постачальники послуг можуть звернутися за роз’ясненням будь-якої частини ЗП. Запит повинен бути направлений на електронну адресу iomkievtenders@iom.int не пізніше, ніж за 3 календарних дні до встановленого кінцевого терміну подання та отримання пропозицій. В темі листа необхідно вказати:

UA1-2020-1536 – найменування Постачальника послуг – Запит роз’яснення

МОМ надасть відповідь на запит письмово електронним листом. У разі необхідності внесення суттєвих змін або роз’яснень, викликаних запитом, письмові копії відповіді МОМ (включаючи роз'яснення запиту, але без зазначення джерела запиту) будуть опубліковані у відповідному розділі на сайті МОМ в Україні для всіх Постачальників Послуг (http://www.iom.org.ua/en/tenders/current-tenders).

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які пропозиції, відміняти процес відбору або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання Угоди без жодних зобов’язань по відношенню до Постачальників послуг/ Консалтингових фірм.

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості