English | Українська

Увага! Тендер подовжено. Оголошення про пошук потенційних партнерів для організації онлайн ярмарки вакансій в Донецькій та Луганській областях (UA1-2020-1868)

Тема: Увага! Тендер подовжено. Оголошення про пошук потенційних партнерів для організації онлайн ярмарки вакансій в Донецькій та Луганській областях (UA1-2020-1868)
Опубліковано: 20.11.2020
Стан: закрите
Дата завершення: 
21.12.2020

Міжнародна організація з міграції (надалі МОМ) запрошує профільні неурядові організації (НУО) до висловлення своєї зацікавленості в участі у якості партнера-виконавця (ПВ) для організації онлайн ярмарки вакансій для приблизно 600 учасників з Донецької та Луганської областей в рамках проєкту «Гуманітарна та соціально-економічна підтримка ВПО та постраждалого населення на сході України» за фінансової підтримки Уряду Японії, що має на меті сприяти зусиллям Уряду України щодо підтримки соціально-економічного відновлення внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та населення, що постраждало від конфлікту, біля лінії зіткнення та в східних регіонів України.

МOM шукає кваліфікованого ПВ для організації онлайн ярмарки вакансій для приблизно 600 учасників з Донецької та Луганської областей.

МОМ запрошує НУО подавати проєктні пропозиції та бюджети до них для впровадження вищевказаної діяльності.

Проєкт буде втілено за наявності необхідного фінансування.

Технічне завдання (ТЗ) містить детальну інформацію про проєктну діяльність ПВ, який підтримуватиме МОМ в реалізації проєкту. Бюджет пропозиції має подаватися у гривні без ПДВ.

Партнер-виконавець обиратиметься відповідно до процедур відбору за принципом спаввідношення  якості/вартості, опис критеріїв якого надано в цьому оголошенні про конкурс.

Оголошення про конкурс містить наступні документи:

1.    Запрошення до участі;

2.    Інструкція для партерів-виконавців;

3.    Додаток 1 – Технічне завдання;

4.    Додаток 2 – Інформаційний листок учасника та Кодекс поведінки постачальника;

5.    Додаток 3 – Шаблон Угоди про реалізацію проєкту;

6.    Додаток 4 – Форми проєктної пропозиції;

7.    Додаток 5 – Бюджет проєктної заявки – стандартні форми;

8.    Додаток 6 – Інструкція щодо проведення закупівель для виконавчих партнерів МОМ;

9.    Додаток 7 – Декларація про тендерне забезпечення.

Проектна пропозиція та бюджет учаcника тендеру (скановані копії з підписом та печаткою), повинні бути надіслані на електронну адресу: iomkievtenders@iom.int до 13:00, 21 грудня 2020 рокy, що вважається кінцевою датою подання пропозицій.

В темі листа необхідно зазначити:

UA1-2020- 1868– найменування Учасника – «Онлайн ярмарок вакансій на Донбасі»

МОМ залишає за собою право відхиляти будь-які, або усі пропозиції, надані пізніше вказаного кінцевого терміну.

Оплата виконаних послуг здійснюватиметься банківським переказом в українських гривнях.

Будь які питання та запити довідкової інформації стосовно тендеру необхідно надсилати на електронну адресу: iomkievtenders@iom.int

В темі листа необхідно вказати:

UA1-2020-1868 – Запит роз’яснень, до уваги Саханди Світлани.

МОМ надасть відповіді на отримані запити письмово, засобами електронної пошти. У разі необхідності внесення суттєвих змін або роз’яснень, викликаних запитом, письмові копії відповіді МОМ (включаючи роз'яснення запиту, але без зазначення джерела запиту) будуть опубліковані у відповідному розділі на сайті МОМ в Україні для всіх потенційних постачальників послуг  (http://www.iom.org.ua/en/tenders/current-tenders).

Процес відбору партнерів-виконавців проекту буде проводитися у період, визначений після підтвердження фінансування, та може включати особисту зустріч з персоналом організації у представництві МОМ.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти проектні заявки, а також анулювати процес відбору, та відхиляти всі проектні заявки в будь-який час до підписання Угоди. При цьому МОМ не нестиме жодних зобов’язань перед учасниками відбору та партнерами-виконавцями.

Представництво МОМ в Україні

Тендерна документація: 
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості