English | Українська

УВАГА! ОПУБЛІКОВАНО ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЮЛЕТЕНЬ, СПЕЦИФІКАЦІЇ ОНОВЛЕНО! ТЕНДЕР ПОДОВЖЕНО! ТЕНДЕР НА ПОСТАЧАННЯ ПАТРУЛЬНИХ ЧОВНІВ ДЛЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ТА ГЕНЕРАЛЬНОГО ІНСПЕКТОРАТУ ПРИКОРДОННОЇ ПОЛІЦІЇ РЕСПУБЛІКИ МОЛДОВА (UA-2020-1321)

Тема: УВАГА! ОПУБЛІКОВАНО ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЮЛЕТЕНЬ, СПЕЦИФІКАЦІЇ ОНОВЛЕНО! ТЕНДЕР ПОДОВЖЕНО! ТЕНДЕР НА ПОСТАЧАННЯ ПАТРУЛЬНИХ ЧОВНІВ ДЛЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ТА ГЕНЕРАЛЬНОГО ІНСПЕКТОРАТУ ПРИКОРДОННОЇ ПОЛІЦІЇ РЕСПУБЛІКИ МОЛДОВА (UA-2020-1321)
Опубліковано: 23.11.2020
Стан: закрите
Дата завершення: 
18.01.2021

Міжнародна організація з міграції, Представництво в Україні (далі - МОМ), в рамках проекту «Разом з ЄС до Безпеки Кордонів», що реалізується МОМ за підтримки Європейського Союзу, запрошує зацікавлені компанії до участі в тендері на постачання патрульних човнів для потреб Державної прикордонної служби України та Генерального інспекторату Прикордонної поліції Республіки Молдова.

Детальна інформація з приводу цього тендеру знаходиться в архіві з тендерною документацією нижче.

Опубліковано інформаційний бюлетень 1321-01 від 14 грудня 2020 року.

Тендерна документація включає наступні документи:

-          Запрошення до участі в тендері

-          Частина I. Інструкція для учасників тендеру

-          Частина IІ. Специфікація запиту

-          Частина IІI. Шаблон договору про закупівлю та постачання товарів

-          Частина IV. Зразки форм

-          Додаток. Code of conduct (bilingual)

-          Додаток. Vendor Information Sheet (bilingual)

-          Додаток. List of Warranty Service Providers (bilingual)

Компанії, зацікавлені в участі у тендері, надають наступну підтверджувальну інформацію та документи як невід’ємну частину своєї Пропозиції:

(a)  Тендерна пропозиція (Розділ IV: Форма 1, Форма 2);

(b)  Специфікація пропозиції (Розділ ІІ);

(c)   Інформаційний листок постачальника – з підписом та печаткою;

(d)  Кодекс поведінки постачальника – з підписом та печаткою;

(e)  Тендерне  забезпечення (Форма 3, банківська гарантія від визнаного комерційного банку або від страхової компанії);

(f)    Декларація про тендерне забезпечення (Форма 4, якщо Тендерне  забезпечення не надається);

(g)  Свідоцтво про реєстрацію компанії державними органами в Україні або за її межами;

(h)  Статут (за наявності);

(i)   Підтвердження  податкового ідентифікаційного номеру та свідоцтво про реєстрацію платника податку та місцевих податків, виданого відповідним державним органом в Україні або за її межами;

(j)   Дійсні державні ліцензії/дозволи на виконання діяльності, пов’язаною із предметом даного тендеру (якщо вимагається законодавством);

(k)  Фінансові звіти (Баланс та Звіт про фінансові результати за 2018-2019 роки);

(l)   Відгуки (референс-листи) ключових клієнтів;

(m)        Копії документів, що підтверджують якість запропонованого обладнання, наприклад сертифікат якості, декларація відповідності, сертифікат дослідження конструкції тощо;

(n)  Авторизаційна форма виробника, копії документів, підтверджуючих статус офіційного або авторизованого реселера / партнера / дистриб’ютора виробника запропонованого обладнання;

(o)  Перелік постачальників послуг з гарантійного обслуговування;

(p)  Перелік документів, поданих у складі тендерної пропозиції (Форма 7).

Пропозиція учасника повинна бути дійсною не менше 75 (сімдесяти п’яти) календарних днів з дня відкриття тендерних пропозицій, про що повинно бути чітко зазначено в тендерній пропозиції. Ціни мають бути зазначені в Євро без ПДВ. Пропозиції з ПДВ будуть відхилені.

При розрахунку цін та загальної вартості пропозиції в Євро необхідно використовувати виключно операційний курс ООН на дату проведення розрахунку (поточне значення курсу можна знайти за посиланням: https://treasury.un.org/operationalrates/OperationalRates.php). Цінові пропозиції, що не відповідають зазначеним вище вимогам, не будуть розглянуті МОМ.

Пропозицію та всі підтверджувальні документи необхідно в запечатаному конверті, (з поміткою «Тендер UA1-2020-1321 - Постачання патрульних човнів для потреб Державної прикордонної служби України та Генерального інспекторату Прикордонної поліції Республіки Молдова») доставити не пізніше 15:00 (UTC+2) 18 січня 2021 року за адресою:

Міжнародна Організація з Міграції, Представництво в Україні, Відділ закупівель

вул. Михайлівська, 8, м. Київ, 01001, Україна

Разом із поданням оригіналів тендерних пропозицій, постачальники повинні розмістити електронні версії документів на відкритому сервісі файлового обміну (Dropbox, OneDrive тощо) та  надіслати посилання для завантаження папки з файлами на електронну адресу iomkievtenders@iom.int не пізніше 15:00 (UTC+2) 18 січня 2021 року. У темі листа із посиланням для завантаження електронної версії пропозиції необхідно вказати: UA1-2020-1321 – [найменування учасника (без дужок)] – Електронна пропозиція.

Компанії, зацікавлені в участі в тендері, можуть надсилати питання, пов’язані з тендерною документацією та / або технічними специфікаціями, для відповіді тендерним комітетом МОМ електронною поштою на адресу: iomkievtenders@iom.int не пізніше 3 (трьох) робочих днів до закінчення остаточного терміну подання тендерних пропозицій, зазначивши у темі листа: «Запит щодо роз’яснень UA-2020-1321, до уваги Качалова Максима».

Інформація стосовно лотів 1.1, 1.2, 1.3, 1.4:

-       Доставка всіх Товарів має бути здійснена в режимі DDP (INCOTERMS 2020) до України, за адресами та в кількостях, зазначених в Частині ІІ.

-       Переможцю(цям) тендеру буде присуджено Договор(и) на постачання товарів (див. Частину ІІІ) з Міжнародною Організацією з Міграції, Представництвом в Україні.

-       Поставка Товарів виконуватиметься в рамках офіційно зареєстрованого проекту міжнародної технічної допомоги, що, відповідно до постанови КМУ від 15.02.2002 №153, є підставою для звільнення постачальника від нарахування ПДВ, що передбачено діючим законодавством та міжнародними договорами України. Офіційні роз’яснення ДФС України з цього приводу можна знайти за посиланнями:

(a)        http://www.sfs.gov.ua/baneryi/podatkovi-konsultatsii/konsultatsii-dlya-yuridichnih-osib/69266.html

(b)        http://www.sfs.gov.ua/baneryi/podatkovi-konsultatsii/konsultatsii-dlya-yuridichnih-osib/69076.html

(c)        http://www.sfs.gov.ua/baneryi/podatkovi-konsultatsii/konsultatsii-dlya-yuridichnih-osib/69020.html

(d)        http://www.sfs.gov.ua/baneryi/podatkovi-konsultatsii/konsultatsii-dlya-yuridichnih-osib/68434.html

Інформація стосовно лотів 2.1, 2.2, 2.3

-       Доставка всіх Товарів має бути здійснена в режимі DDP (INCOTERMS 2020) до Республіки Молдова, за адресами та в кількостях, зазначених в Частині ІІ.

-       Переможцю(цям) тендеру буде присуджено Договор(и) на постачання товарів (див. Частину ІІІ) з Міжнародною Організацією з Міграції, Представництвом в Молдові.

-       Поставка Товарів виконуватиметься в рамках офіційно зареєстрованого проекту міжнародної технічної допомоги, що, відповідно до постанови Уряду Республіки Молдова від 08.04.2010 № 246, є підставою для отримання постачальником податкових пільг, зокрема, звільнення від нарахування ПДВ, що передбачено діючим законодавством та міжнародними договорами Республіки Молдова.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які пропозиції, скасовувати процес відбору або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання Договору без жодних зобов’язань по відношенню до Постачальників послуг.

Тендерна документація: 
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості