English | Українська

Продаж вживаного авто Toyota Land Cruiser 105 (AUC-2021-001)

Тема: Продаж вживаного авто Toyota Land Cruiser 105 (AUC-2021-001)
Опубліковано: 04.02.2021
Стан: закрите
Дата завершення: 
18.02.2021

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО АУКЦІОН

Внутрішній номер: AUC/2021/001

Опис: Продаж вживаного авто Toyota Land Cruiser 105

Дата та час закінчення аукціону: четвер, 18 лютого 2021 р., 17:00

Подача пропозицій є електронною. Електронну версію пропозиції (скан-копія підписаного бланку на сторінці 2 Форми-участі) необхідно надіслати на електронну адресу iomkievtenders@iom.int до закінчення терміну закриття: четвер, 18 лютого 2021 року, о 17:00. Пропозиції, подані після кінцевого строку, розглядатися не будуть. Торги є абсолютно безкоштовними.

Умови участі в аукціоні з проведення закритих торгів: транспортний засіб Toyota Land Cruiser 105 *не розмитнений* - заявку на участь в торгах можуть подавати представники широкої громадськості. Транспортний засіб буде продано учаснику, який запропонував найвищу ціну. Автомобіль продаватиметься лише за принципом «у тому стані, як він є й де він є».

Продаж автомобіля здійснюється за умови отримання «лімітної ціни». Після підрахунку отриманих пропозицій, якщо була отримана лімітна ціна, МОМ зв’яжеться з учасником торгів, який запропонував найвищу ціну, та запропонує йому/їй придбати автомобіль згідно з запропонованою ним/нею ціною. Учасник торгів, який запропонував найвищу ціну, повинен сплатити всю суму своєї пропозиції протягом 7 (семи) робочих днів після того, як до нього звернулась МОМ, оголосивши переможцем торгів. Всі організаційні моменти, пов'язані з оформленням права власності та отриманням автомобіля, здійснюються Покупцем. Покупець зобов’язаний покрити всі подальші витрати, пов'язані з митними зборами та іншими відповідними податками та митами відповідно до законодавства України. З додатковими питаннями можна звертатися за допомогою електронної пошти : iomkievtenders@iom.int. В темі листа необхідно вказати: «AUC/2021/001 – [ПІБ учасника (без скобок)] – до уваги Валентина Лукашенко»

Тендерна документація: 
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості